Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2006, 16:22

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Największa bitwa PvP w historii już jutro w świecie gry ArchLord

Codemasters, wydawcy gry ArchLord podali dokładniejsze informacje dotyczące finalnego testu tego MMORPG. Ma on przybrać formę największej jaka się odbyła do tej pory bitwy PvP. Dla zapewnienia odpowiedniej ilości uczestników firma wypuściła pięćset tysięcy dodatkowych kluczy do wersji Beta.

Codemasters, wydawcy gry ArchLord, podali dokładniejsze informacje dotyczące finalnego testu tego MMORPG. Ma on przybrać formę największej jaka się odbyła do tej pory bitwy PvP. Dla zapewnienia odpowiedniej ilości uczestników, firma wypuściła pięćset tysięcy dodatkowych kluczy do wersji Beta.

Wydarzenie, określone niezbyt wyszukaną nazwą: „End of Beta”, rozpocznie się jutro o godzinie 15:00 w świecie gry - Chantra.

Największa bitwa PvP w historii już jutro w świecie gry ArchLord - ilustracja #1

Gracze, którzy będą chcieli uczestniczyć w tej epickiej bitwie, muszą dołączyć do jednaj z czterech gildii. Na ich czele stanie czterech herosów: Brumhart, Zienn, Evengarda i Gaiahon. Dokładniejsze informacje dotyczące przystąpienia do bitwy znajdziecie pod tym adresem. Osoby, które nie posiadają jeszcze klucza, mogą wystąpić o nadanie im nowego, wchodząc tutaj.

Szef marketingu oddziału Codemasters zajmującego się grami online, Ed Relf, stwierdził: „Potrzebowaliśmy epickiego zakończenia betatestów gry ArchLord, a taka bitwa PvP jest niesamowicie ekscytująca. Nie tylko jest to dokładnie to, na czym opiera się granie w MMO, ale jednocześnie daje nam szansę na przetestowanie serwerów w nowych okolicznościach”.

Największa bitwa PvP w historii już jutro w świecie gry ArchLord - ilustracja #2

Światową premierę gry ustalono na szóstego października. Ukaże się ona wyłącznie na komputery PC. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii oraz na oficjalną stronę projektu.