Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2006, 13:55

autor: Artur "Metatron" Falkowski

MMORPG w klimacie orientalnych legend zmierza do Europy

Zajmująca się wspieraniem gier MMOG w Europie organizacja Game Entertainment Europe nawiązała współpracę z koreańskim developerem CR-Space. Jej przedmiotem jest wydanie na starym kontynencie gry Martial Heroes, która odniosła już spory sukces w Korei, Chinach i Malezji.

Zajmująca się wspieraniem gier MMOG w Europie organizacja Game Entertainment Europe nawiązała współpracę z koreańskim developerem CR-Space.Jej przedmiotem jest wydanie na starym kontynencie gry Martial Heroes, która odniosła już spory sukces w Korei, Chinach i Malezji.

Jest to rozbudowany MMORPG fantasy na PC stworzony z myślą o miłośnikach sztuk walki. Świat przedstawiony w grze wzorowany jest na chińskich i japońskich legendach. Naszym bohaterem może być wojownik, zabójca, mnich i mag. Każdy z nich posiadać ma szereg umiejętności, w których będzie się specjalizował. W Martial Heroes nie występuje ograniczenie maksymalnego poziomu postaci. Podobnie jak w innych systemach online, gracze mogą łączyć się w gildie, handlować przedmiotami, zdobywać sławę.

W sierpniu ma wystartować europejska strona gry. Chociaż będzie można z niej pobrać darmowego klienta i bawić się bez uiszczania opłat subskrypcyjnych, to do zakupu dodatkowych przedmiotów i wyposażenia gracze będą już musieli wyłożyć własne pieniądze. Strona dostępna będzie w językach: angielskim, niemieckim, francuskim i duńskim.

MMORPG w klimacie orientalnych legend zmierza do Europy - ilustracja #1