Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2008, 11:41

autor: vampire

Milion pobrań Football Challenge 08

Jedna z najbardziej znanych firm tworzących darmowe gry 3D - Greentube AG - ogłosiła dziś, że jej sportówka, Football Challenge 08 została pobrana aż milion razy od kwietnia ubiegłego roku. W sumie od tego czasu rozegranych zostało około 10 milionów meczy. Podobnie jak inne tytuły tego studia, również i ten jest całkowicie bezpłatny i finansowany z wyświetlanych podczas zabawy reklam.

Jedna z najbardziej znanych firm tworzących darmowe gry 3D (autorzy między innymi Ski Challenge) - Greentube AG - ogłosiła dziś, że ich sportówka, Football Challenge 08 została pobrana aż milion razy od kwietnia ubiegłego roku. W sumie od tego czasu rozegranych zostało około 10 milionów meczy. Podobnie jak inne tytuły tego studia, również i ten jest całkowicie bezpłatny i finansowany z wyświetlanych podczas zabawy reklam znanych firm, do których zaliczają się Adidas, Canon, Coca Cola, Hyundai, Nokia, Samsung, McDonald´s, Sony Ericsson, Dunlop, T-Mobile i kilka innych.

Milion pobrań Football Challenge 08 - ilustracja #1

Chociaż nie znajdziemy tu żadnych licencjonowanych składów, twórcy dali nam bardzo duże możliwości podczas kreowania własnej drużyny. Możemy dostosować takie cechy zawodników jak wzrost, kolor skóry i włosów, a nawet fryzurę czy mimikę twarzy. Wirtualne mecze możemy rozgrywać zarówno z żywym przeciwnikiem przez Internet, jak i z AI. Oczywiście ta druga opcja, podobnie zresztą jak Friendly Mode, służy przede wszystkim jako trening przed główną atrakcją czyli sprawdzeniem się w starciu z innymi graczami z całego świata. Gdy tylko się na to zdecydujemy, Football Challenge sama wyszuka dla nas oponenta o zbliżonych umiejętnościach. To jednak nie wszystko co przygotowali twórcy - możemy brać tu udział nie tylko w pojedynczych piłkarskich spotkaniach, ale całych sezonach podzielonych na weekendowe mecze.

Milion pobrań Football Challenge 08 - ilustracja #2

Zainteresowanych mogą pobrać grę z oficjalnej strony.