Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2008, 13:55

Mass Effect w Polsce kilka dni wcześniej

Wysoko oceniana, oczekiwana przez graczy kosmiczna erpegowa epopeja ze studia Bioware – Mass Effect, w wersji na PC trafi na polskie półki sklepowe 5 dni szybciej niż wcześniej zakładano.

Wysoko oceniana, oczekiwana przez graczy kosmiczna erpegowa epopeja ze studia BiowareMass Effect, w wersji na PC trafi na polskie półki sklepowe 5 dni szybciej niż wcześniej zakładano.

Zgodnie z tym oświadczeniem prasowym, CD Projekt – polski dystrybutor gry, zakończył prace nad lokalizacją i gra posiada już status gold, co oznacza wycieczkę do tłoczni. Pudełka z polskim Mass Effectem pojawią się w sklepach już w sobotę 12 lipca.

Mass Effect w Polsce kilka dni wcześniej - ilustracja #1

O samej grze napisano już bardzo wiele. Ja pozwolę sobie przytoczyć informacje podane przez naszego dystrybutora – w nagraniach do polskiej wersji Mass Effect udział wzięło 65 aktorów, a główne role powierzono Magdalenie Różczce i Marcinowi Dorocińskiemu. Ciekawscy mogą się przekonać jak wygląda ME po polsku oglądając ten gameplay udostępniony przez dystrybutora. Pokazuje on fragmenty dialogów z bohaterem płci męskiej (Marcin Dorociński). Na dniach do wglądu ma się pojawić jego żeńska wersja.

Przypominamy – premiera gry 12 lipca, sugerowana cena to 129.90 PLN za normalną wersję z poradnikiem (limitowana wersja kolekcjonerska również będzie dostępna), a do wyboru będą aż cztery wersje językowe – cała po angielsku, po angielsku z polskimi napisami, po polsku z angielskimi i pełna polonizacja.

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej