Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 3 lipca 2006, 15:57

LIGA PlayStation ruszyła – relacja z zawodów w Krakowie

W niedzielę, 2 lipca w Krakowie, ruszyła pierwsza z wakacyjnych imprez pod hasłem LIGA PlayStation!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

LIGA PlayStation ruszyła – relacja z zawodów w Krakowie - ilustracja #1W niedzielę, 2 lipca w Krakowie, ruszyła pierwsza z wakacyjnych imprez pod hasłem LIGA PlayStation! Już o 9.00 rano, czyli na godzinę przed rozpoczęciem eliminacji, pojawili się chętni do stoczenia pierwszych pojedynków w gry na PlayStation 2 i PSP (PlayStation Portable). Łącznie, zapisało się 68 dwu lub trzy osobowych zespołów.

LIGA PlayStation ruszyła – relacja z zawodów w Krakowie - ilustracja #2Eliminacje w Tourist Trophy na PS 2 wyłoniły najlepsze 32 ekipy. Doskonała, słoneczna pogoda sprzyjała rywalizacjom i korzystaniu z atrakcji, które zostały przygotowane dla uczestników i kibiców. Jedna z konkurencji, czyli WRC Rally Evolved, prowadzona była w strefie rajdowej PlayStation 2 Rally Team. Wskazówek początkującym adeptom, WRC, udzielał popularny kierowca rajdowy, Tomasz Kuchar! Muzyczną oprawę imprezy zapewnił Redbull i DJ Cezar, a całość sprawnie poprowadził znany z PlayStation Experience, MerceDresu.

LIGA PlayStation ruszyła – relacja z zawodów w Krakowie - ilustracja #3Bardzo dużym powodzeniem cieszył się konkurs na najbardziej zwariowane i oryginalne zdjęcie drużyny, która brała udział w LIDZE. Kilkadziesiąt zdjęć z Krakowa będzie konkurowało z fotografiami z innych miast w walce o ceramicznie białe PSP dla całego zwycięskiego zespołu!

Około godziny 16:30 rozpoczęły się ostatnie pojedynki, które decydowały o tym, która z drużyn sięgnie po prymat na terenie Krakowa i okolic. Po zaciętej, finałowej walce zwyciężył zespół, TRUE CREW, pokonując team, NEKKETSU FANTASY.

LIGA PlayStation ruszyła – relacja z zawodów w Krakowie - ilustracja #4Mistrzowie wygrali PSP (PlayStation Portable), członkowie ekipy z drugiego miejsca otrzymali PlayStation 2.

Podczas LIGI PlayStation rozdano setki koszulek i smycz z logo imprezy. Otrzymywali je zawodnicy zespołów biorących udział w LIDZE PlayStation, a także osoby, które przybyły dopingować uczestników.

Kolejne zawody LIGI PlayStation już w najbliższy czwartek, 6 lipca w Katowicach, w Centrum Handlowym Trzy Stawy, na parkingu przed Media Markt.

LIGA PlayStation ruszyła – relacja z zawodów w Krakowie - ilustracja #5Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową z LIGI PlayStation w Krakowie:

1. TRUE CREW

 • Marcin Pościak
 • Jan Dyras
 • Mariusz Majcher

2.NEKKETSU FANTASY

 • Norbert Olszewski
 • Mateusz Tańcula
 • Jakub Dziodzio

3. FILIP

 • Filip Marciniak
 • Kuba Piłucki

4.OBOJĘTNE

 • Krzysztof Karpiński
 • Tomasz Gwoźdź
 • Maciek Pogonowski