Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 marca 2007, 10:19

autor: Metatron

Konkurs na grę stworzoną w XNA Game Studio Express rozpoczęty

W grudniu informowaliśmy was o fakcie wydania przez Microsoft XNA Game Studio Express, darmowego środowiska programistycznego pozwalającego na tworzenie gier przeznaczonych dla systemu Windows oraz konsoli Xbox 360. Teraz niezależni deweloperzy z całego świata otrzymali możliwość wzięcia udziału w konkursie pod tytułem Dream-Build-Play, na zwycięzców którego czekają liczne atrakcyjne nagrody.

W grudniu informowaliśmy was o fakcie wydania przez Microsoft XNA Game Studio Express, darmowego środowiska programistycznego pozwalającego na tworzenie gier przeznaczonych dla systemu Windows oraz konsoli Xbox 360. Teraz niezależni deweloperzy z całego świata otrzymali możliwość wzięcia udziału w konkursie pod tytułem Dream-Build-Play, na zwycięzców którego czekają liczne atrakcyjne nagrody: 10 tysięcy dolarów, umowa na dystrybucję gry za pośrednictwem Xbox Live Arcade, wysokiej jakości sprzęt komputerowy, oprogramowanie i inne.

Konkurs na grę stworzoną w XNA Game Studio Express rozpoczęty - ilustracja #1

Konkurs potrwa do 2 lipca 2007 roku, a jego zwycięzcy ogłoszeni zostaną podczas corocznej imprezy Microsoft Gamefest, która odbędzie się 13 sierpnia w Seattle.

Konkurs na grę stworzoną w XNA Game Studio Express rozpoczęty - ilustracja #2

Więcej informacji na temat konkursu, włącznie z opisem technologii i formularzem rejestracyjnym, znaleźć można na jego oficjalnej stronie pod adresem http://www.dreambuildplay.com.