Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2007, 17:41

autor: Jiker

Konami wyłoni mistrza rozgrywki sieciowej w grze Metal Gear Solid 3

Firma Konami przedstawiła światu swój najnowszy projekt. Nie jest to jednak gra, a system sieciowych rozgrywek związanych z grą Metal Gear Solid 3: Snake Eater, która w specjalnej edycji Subsistence została wyposażona w tryb rozgrywki przez internet.

Firma Konami przedstawiła światu swój najnowszy projekt. Nie jest to jednak gra, a system sieciowych rozgrywek związanych z Metal Gear Solid 3: Snake Eater, która w specjalnej edycji Subsistence została wyposażona w tryb rozgrywki przez internet.

MGS3 League, bo taką nazwę nosi to przedsięwzięcie, wystartuje wraz z początkiem lutego. Wszyscy zainteresowani, po dokonaniu rejestracji, będą mogli wziąć udział w serii turniejów. Na każde zawody złożą się trzy pojedynki rozgrywane w czasie dwóch tygodni, w których uczestniczyć będą mogli zarówno pojedynczy gracze, jak i utworzone odpowiednio wcześniej klany. Zwycięzcy każdego turnieju mogą liczyć na ekskluzywne nagrody.

Serwis MGS3 League został przygotowany w pięciu językach (angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim), z myślą o mieszkańcach Europy. Znajdziemy na nim m.in. listę zapowiedzianych turniejów, forum internetowe, a także specjalne działy, dzięki którym utworzymy wspomniane wcześniej klany, a także ustalimy reguły prywatnych meczy.