Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2008, 11:14

autor: vampire

Kolejna gra poświęcona filmowi Kung Fu Panda w drodze

W czerwcu na komputerach PC oraz konsolach PS2, PS3, Xbox 360, Wii i DS pojawiła się wirtualna adaptacja najnowszego dzieła DreamWorks - Kung Fu Pandy. Okazuje się, że już w listopadzie posiadacze konsol Nintendo będą mogli zapoznać się z kolejną grą poświęcona temu filmowi animowanemu, zatytułowaną Kung Fu Panda: Legendary Warriors.

W czerwcu na komputerach PC oraz konsolach PS2, PS3, Xbox 360, Wii i DS pojawiła się wirtualna adaptacja najnowszego dzieła DreamWorks - Kung Fu Pandy. Okazuje się, że już w listopadzie posiadacze konsol Nintendo będą mogli zapoznać się z kolejną grą poświęcona temu filmowi animowanemu, zatytułowaną Kung Fu Panda: Legendary Warriors. Taka informację podał wczoraj wydawca gry, firma Activision Blizzard.

Kolejna gra poświęcona filmowi Kung Fu Panda w drodze - ilustracja #1

Wcielimy się tu w rolę jednego ze znanych z filmu wojowników, a naszym zadaniem będzie powstrzymanie złego Tai Lunga, pragnącego przejąć energię Chi Wściekłej Piątki. Jednak nim tego dokonamy będziemy musieli pokonać setki przeciwników oraz opanować różne techniki i combosy. Ponadto w każdej chwili do zabawy będzie mógł dołączyć inny gracz aby wspomóc nas w bojach (kooperacja). Twórcy zapowiedzieli również tryb multiplayer, przypominający typową bijatykę, a więc po określeniu postaci, którą chcemy pokierować, wylądujemy na arenie, gdzie stoczymy walkę jeden na jednego lub dwóch na dwóch. Nie wszyscy bohaterowie będą dostępni od samego początku, niektórych odblokujemy dopiero po ukończeniu kampanii single-player.

Kolejna gra poświęcona filmowi Kung Fu Panda w drodze - ilustracja #2

Oczywiście obydwie edycje Legendary Warriors różnią się między sobą przede wszystkim systemem sterowania i oprawą graficzną. O tym, jak będzie wyglądać zabawa przy pomocy Wii Remote'a i Nunchuka możecie przekonać się oglądając ten filmik. Natomiast w przypadku DS-a do przygotowania wszystkich ataków posłuży nam ekran dotykowy konsolki - trakcie walki będziemy musieli wybierać symbole technik pojawiające się na ekranie. Warto jeszcze dodać, że do odblokowania wszystkich możliwych bonusów z trybu multiplayer koniecznością okaże się posiadanie obydwu wydań Legendary Warriors.