Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2006, 11:55

autor: Piotr Doroń

Koei na E3 2006

Do grona firm prezentujących swoją ofertę na zbliżające się wielkimi krokami targi E3, dołączył wczoraj japoński Koei. Czeka nas bardzo interesujący pokaz, uwzględniający m.in. Samurai Warriors 2 w wersji na konsolę Xbox 360, a także dwie gry tworzone z myślą o PlayStation 3.

Do grona firm prezentujących swoją ofertę na zbliżające się wielkimi krokami targi E3, dołączył wczoraj japoński Koei. Czeka nas bardzo interesujący pokaz, uwzględniający m.in. Samurai Warriors 2 w wersji na konsolę Xbox 360, a także dwie gry tworzone z myślą o PlayStation 3, która swą światową premierę będzie miała najprawdopodobniej w listopadzie.

Pełny spis tytułów uwzględnia pozycje na następujące platformy: PS3, PS2, Xbox 360, PSP oraz NDS. Oto one:

  • Fatal Inertia (PS3)
  • BLADESTORM: The Hundred Years' War (PS3
  • Samurai Warriors 2(PS2, Xbox 360
  • Gitaroo Man Lives! (PSP)
  • Dynasty Warriors Vol. 2 (PSP)
  • Dynasty Warriors DS(NDS)

Oprócz wymienionych wyżej gier, pracownicy Koei zaprezentują dwie pozycje, które wrzucono do worka z napisem „online”. Są nimi Uncharted Waters Online(dostępne na ten moment jedynie w krajach azjatyckich – data premiery w Ameryce Płn. i Europie nie jest znana) oraz Dynasty Warriors BB (tytuł może ulec zmianie – data premiery nieznana). Zostaną one zaprezentowane w wersjach przeznaczonych na komputery osobiste.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej