Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2007, 08:34

autor: Jiker

Jetpac Refuelled już w ofercie Xbox Live Arcade

W całym zamieszaniu związanym z konserwacją usługi Xbox Live, wyłączonej przez to na kilkanaście godzin, oraz udaną europejską premierą PlayStation 3 niemal zapomnieliśmy o kolejnej aktualizacji serwisu Xbox Live Arcade. Zgodnie z zapowiedziami w jej ramach udostępniona została unowocześniona wersja kultowej gry Jetpac – Jetpac Refuelled.

W całym zamieszaniu związanym z konserwacją usługi Xbox Live, wyłączonej przez to na kilkanaście godzin, oraz udaną europejską premierą PlayStation 3 niemal zapomnieliśmy o kolejnej aktualizacji serwisu Xbox Live Arcade. Zgodnie z zapowiedziami w jej ramach udostępniona została unowocześniona wersja kultowej gry JetpacJetpac Refuelled.

Znacznie zmodyfikowana edycja wydanej w 1983 roku pozycji oferuje graczom kilka nowości. Przede wszystkim 128 wymagających poziomów oraz poprawioną w wielkim stopniu oprawę graficzną. Chętni mogą ponadto przetestować interesujący tryb rozgrywki sieciowej.

W Jetpac Refuelled można się zaopatrzyć tuż po uiszczeniu opłaty w wysokości 400 punktów (ok. 18 złotych). Niezdecydowani gracze mogą oczywiście przetestować ograniczoną wersję trial, która być może przekona ich do pełnej wersji produktu. Więcej informacji na jego temat znajdziecie w naszej Encyklopedii.