Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Jetpac Refuelled (X360)
OkładkaJetpac Refuelled (X360)

Jetpac Refuelled X360

Jetpac Refuelled to pozycja, będąca remakiem klasycznej strzelaniny, wydanej po raz pierwszy w 1983 roku przez firmę Ultimate Play the Game (czyli późniejsze Rare) z myślą o właścicielach ówczesnych komputerów domowych.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jetpac Refuelled Premiera X360

28marca2007

producent: Rare wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Jetpac Refuelled

Rocket Knight

Rush'n Attack

Mutant Storm Reloaded

Jetpac Refuelled to pozycja, będąca remakiem klasycznej strzelaniny, wydanej po raz pierwszy w 1983 r. z myślą o właścicielach ówczesnych komputerów ZX Spectrum. Developerzy udostępnili niniejszy tytuł posiadaczom konsoli Xbox 360 w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczaniem odpowiedniej opłaty.

Omawiana pozycja została w stosunku do swojej poprzedniczki wzbogacona i odpowiednio zmodyfikowana. Niemniej jednak trzon rozgrywki pozostał niezmieniony. Zadanie użytkownika w dalszym ciągu polega na składaniu rozpadającego się statku kosmicznego, a następnie wyposażenie go w paliwo. Sprawną maszyną wyrusza się w podróż, mającą na celu podbicie jak najdalszych zakątków wszechświata. Rzecz jasna wyprawa nie jest łatwa, a na drodze gracza co rusz pojawiają się oponenci, pragnący przeszkodzić mu w wykonaniu misji.

Na użytkownika czeka sto wypełnionych akcją poziomów, toczących się w różnych trybach. Istnieje też sposobność do zamieszczenia uzyskanych rezultatów w globalnym rankingu, a w zdobyciu najlepszego wyniku tygodnia pomaga zaliczenie dwunastu wyzwań. Największe novum stanowi oprawa audiowizualna. Dwuwymiarową grafikę dostosowano do wymogów stawianych przez konsolę Xbox 360 oraz przedstawiono w nieco surrealistycznym stylu. Całej rozgrywce towarzyszą barwne efekty specjalne i liczne wybuchy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Jetpac Refuelled

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Jetpac Refuelled Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live