Wyszukiwarka gier
Jetpac Refuelled

Jetpac Refuelled

Xbox
po premierze

Data wydania: 28 marca 2007

Zręcznościowe, Podzielony/wspólny ekran, Tytuły ekskluzywne Xbox, Multiplayer, Singleplayer, Internet

Jetpac Refuelled to pozycja, będąca remakiem klasycznej strzelaniny, wydanej po raz pierwszy w 1983 roku przez firmę Ultimate Play the Game (czyli późniejsze Rare) z myślą o właścicielach ówczesnych komputerów domowych.

OCEŃ
Oceny

Jetpac Refuelled to pozycja, będąca remakiem klasycznej strzelaniny, wydanej po raz pierwszy w 1983 r. z myślą o właścicielach ówczesnych komputerów ZX Spectrum. Developerzy udostępnili niniejszy tytuł posiadaczom konsoli Xbox 360 w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczaniem odpowiedniej opłaty.

Omawiana pozycja została w stosunku do swojej poprzedniczki wzbogacona i odpowiednio zmodyfikowana. Niemniej jednak trzon rozgrywki pozostał niezmieniony. Zadanie użytkownika w dalszym ciągu polega na składaniu rozpadającego się statku kosmicznego, a następnie wyposażenie go w paliwo. Sprawną maszyną wyrusza się w podróż, mającą na celu podbicie jak najdalszych zakątków wszechświata. Rzecz jasna wyprawa nie jest łatwa, a na drodze gracza co rusz pojawiają się oponenci, pragnący przeszkodzić mu w wykonaniu misji.

Czytaj więcej

Platformy:

Xbox 360

Xbox 360Angielskie napisy i dialogi

Publicystyka

Wiadomości

Autorzy Banjo, Kameo i Viva Pinata sprzedali ponad sto milionów sztuk gier

Brytyjska firma Rare, autorzy takich gier jak Banjo-Kazooie, GoldenEye 007, Conker’s Bad Fur Day, Kameo: Elements of Power czy Viva Pinata, ogłosiła na swoich stronach internetowych, że od początku swego istnienia, tj. od 1985 roku sprzedało się sto milionów pudełek z charakterystycznym R w logo.

gry

Przemysław Zamęcki

1 lipca 2008 08:49

Autorzy Banjo, Kameo i Viva Pinata sprzedali ponad sto milionów sztuk gier

Jetpac Refuelled już w ofercie Xbox Live Arcade

W całym zamieszaniu związanym z konserwacją usługi Xbox Live, wyłączonej przez to na kilkanaście godzin, oraz udaną europejską premierą PlayStation 3 niemal zapomnieliśmy o kolejnej aktualizacji serwisu Xbox Live Arcade. Zgodnie z zapowiedziami w jej ramach udostępniona została unowocześniona wersja kultowej gry Jetpac – Jetpac Refuelled.

gry

Piotr Doroń

29 marca 2007 08:34

Jetpac Refuelled już w ofercie Xbox Live Arcade

Jetpac Refuelled już za cztery dni

Pierwsze sygnały na temat możliwości dołączenia klasycznej gry pt. Jetpac do katalogu Xbox Live Arcade dotarły do nas w czerwcu ubiegłego roku. Szesnaście dni temu okazało się, że istotnie ku konsoli Xbox 360 zmierza pozycja o nazwie Jetpac Refuelled. Natomiast dziś wiemy już dokładnie, kiedy nastąpi jej komercyjny debiut.

gry

Radosław Grabowski

24 marca 2007 09:44

Jetpac Refuelled już za cztery dni

Jetpac Refuelled kolejną grą studia Rare

Studio Rare ujawniło tytuł swojej kolejnej gry przeznaczonej do publikacji w ramach usługi Xbox Live Arcade. Jest nią Jetpac Reffueled, będąca nową wersją ponad dwudziestoletniego klasyka znanego poniektórym właścicielom komputera ZX Spectrum, wyprodukowanego jeszcze w czasach, kiedy Rare znane było pod nazwą Ultimate Play The Game.

gry

Piotr Doroń

8 marca 2007 15:13

Jetpac Refuelled kolejną grą studia Rare

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Jetpac Refuelled:

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

Wspiera:
Xbox Live

Oceny gry

Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Zręcznościowe
2007-03-27
21:29

zanonimizowany427348 Konsul

👎

co za beznadzieja

Komentarz: zanonimizowany427348
2007-03-27
23:54

zanonimizowany419805 Pretorianin

boże jakie badziewie

Komentarz: zanonimizowany419805
2007-03-28
23:46

zanonimizowany445908 Legionista

😡

Co za barany to wymyślili. Miałem takie coś na komórkę. Chyba jakiś debil to kupi. To szajstwo będzie kosztować najmniej 150zł ale pewnie jeszcze więcej jak wszystkie gry na konsole. Jeszcze nie widziałem w tym roku gorszego szajsu. Tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz: zanonimizowany445908
2007-03-28
23:50

zanonimizowany222316 Generał

Się zebrali znawcy.

Developerzy udostępnili niniejszy tytuł posiadaczom konsoli Xbox 360 w ramach usługi Xbox Live Arcade...

Chyba nie muszę nic więcej dodawać? Nawet nie raczyłeś maniaku:) przeczytać opisu gry. Żałosne.

Komentarz: zanonimizowany222316
2007-03-28
23:53

jiker Senator

jiker

Ten "szajs" kosztuje ok. 15 złotych.

Komentarz: jiker

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl