Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Mutant Storm Reloaded (X360)
OkładkaMutant Storm Reloaded (X360)

Mutant Storm Reloaded X360

Mutant Storm Reloaded jest strzelaniną, podobną do takich gier jak np. Robotron: 2084 lub Smash TV. Odpowiedzialni za nią są deweloperzy ze studia PoMPoM Games.

Zręcznościowe | indie | shoot 'em up | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mutant Storm Reloaded Premiera X360

22listopada2005

producent: PoMPoM Games wydawca: PoMPoM Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Mutant Storm Reloaded

Contra

Battlestar Galactica (2007)

Tron

Mutant Storm Reloaded jest strzelaniną, podobną do takich gier jak np. Robotron: 2084 lub Smash TV. Odpowiedzialni za nią są deweloperzy ze studia PoMPoM Games, którzy w zamierzchłych czasach wypuścili taką grę jak Lunar Pool na NES czy też całkiem niedawno Mutant Storm na PC.

Do dyspozycji gracza oddano statek, za którego pomocą stajemy do walki z różnorodnymi przeciwnikami na niezwykle barwnych arenach. Jak to bywa w grach arcade, po pozbyciu się wszystkich wrogów przenosimy się do kolejnego poziomu, gdzie czekają na nas kolejne jednostki do unicestwienia. Przechodzenie na następne pole walki odbywa się natychmiast bez niepotrzebnych zwolnień, które mogłyby wybić gracza z rytmu. Razem w grze umieszczono 89 zamkniętych aren (plansz). Na tychże planszach stajemy oko w oko z przeciwnikami różnej maści zaczynając od powolnych obiektów, przez działka, a na mini-bossach kończąc. Każdy typ wymaga oczywiście innej strategii unicestwiania. Na jednych wystarczy jeden strzał, innym trzeba poświęcić dużo więcej czasu. Oprócz przeciwników podczas bojów napotykamy wiele bonusów, takich jak laser, pociski samonaprowadzające lub inne pomocne w niszczeniu wrogich jednostek rzeczy. Grywalność zwiększają także inne urozmaicenia - np. punkty, które otrzymujemy są mnożone (2x, 3x lub 4x) jeśli dostatecznie długo unikamy uszkodzeń naszego wehikułu.

W Mutant Storm Reloaded do dyspozycji gracza oddano dwa tryby. Adventure Mode oraz Tally Mode. Pierwszy pozwala na przebrnięcie bez przerw przez wszystkie oddane nam do użytku areny. System checkpointów ułatwia zadanie umożliwiając rozpoczęcie gry od miejsca, gdzie skończyliśmy. Tally Mode to tryb, pozwalający na rozgrywanie pojedynczych poziomów. Po ukończeniu etapu mamy możliwość powtórzyć level lub też przejść do następnej planszy. W trybie tym możliwe jest używanie tylko podstawowej broni bez dodatkowych bonusów. Gra posiada również tryb gry kooperacji. Daje on jednak tylko możliwość gry dwóm graczom na jednej konsoli.

Trójwymiarowa, bardzo ładna i kolorowa grafika sprawia, że całość wygląda bardzo surrealistycznie. Częste zmiany barw i różnorodne nieokreślone kształty tworzące tło ukazują na ekranie TV wyjątkowe scenerie pasujące doskonale do tego typu gier. Całość dopełnia przyjemna dla ucha muzyka.

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Mutant Storm Reloaded

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Mutant Storm Reloaded Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live