Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2007, 15:30

autor: Major Doktor Upiorna

Graj za darmo w CABAL Online

Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że gra typu MMORPG o nazwie CABAL Online ma zostać udostępniona za darmo. Po podjęciu tego typu decyzji odnośnie użytkowników z Koreii i Japonii popularność owej pozycji w tych krajach niesamowicie wzrosła. W związku z tym faktem developerzy mają nadzieję, że to samo stanie się w przypadku Europy.

Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że gra typu MMORPG o nazwie CABAL Online ma zostać udostępniona za darmo. Po podjęciu tego typu decyzji odnośnie użytkowników z Koreii i Japonii popularność owej pozycji w tych krajach niesamowicie wzrosła. Wobec czego developerzy mają nadzieję, że to samo stanie się w przypadku Europy.

Owo przedsięwzięcie ma się rozpocząć już w pierwszych dniach nadchodzącego miesiąca. Aby bezpłatnie stać się członkiem niezwykłej krainy Nevareth należy zarejestrować się na wskazanej stronie internetowej i pobrać z niej odpowiednie aplikacje. Poza graniem bez opłat uprawnia to również m.in. do wydawania wirtualnych pieniędzy w zaimplementowanym sklepie przez okres trzydziestu dni. Niemniej jednak osoby korzystające z opcji Free to Play Service będą posiadały o 25 % mniej doświadczenia czy zdecydowanie słabiej rozwinięte umiejętności w stosunku do Premium Service.

Wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat niniejszej pozycji zachęcamy do skorzystania z materiałów zamieszczonych na łamach naszej encyklopedii. Ciekawe informacje znajdziecie też na stronie oficjalnej gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Cabal Online

Cabal Online