Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2007, 15:30

autor: Major Doktor Upiorna

Graj za darmo w CABAL Online

Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że gra typu MMORPG o nazwie CABAL Online ma zostać udostępniona za darmo. Po podjęciu tego typu decyzji odnośnie użytkowników z Koreii i Japonii popularność owej pozycji w tych krajach niesamowicie wzrosła. W związku z tym faktem developerzy mają nadzieję, że to samo stanie się w przypadku Europy.

Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że gra typu MMORPG o nazwie CABAL Online ma zostać udostępniona za darmo. Po podjęciu tego typu decyzji odnośnie użytkowników z Koreii i Japonii popularność owej pozycji w tych krajach niesamowicie wzrosła. Wobec czego developerzy mają nadzieję, że to samo stanie się w przypadku Europy.

Owo przedsięwzięcie ma się rozpocząć już w pierwszych dniach nadchodzącego miesiąca. Aby bezpłatnie stać się członkiem niezwykłej krainy Nevareth należy zarejestrować się na wskazanej stronie internetowej i pobrać z niej odpowiednie aplikacje. Poza graniem bez opłat uprawnia to również m.in. do wydawania wirtualnych pieniędzy w zaimplementowanym sklepie przez okres trzydziestu dni. Niemniej jednak osoby korzystające z opcji Free to Play Service będą posiadały o 25 % mniej doświadczenia czy zdecydowanie słabiej rozwinięte umiejętności w stosunku do Premium Service.

Wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat niniejszej pozycji zachęcamy do skorzystania z materiałów zamieszczonych na łamach naszej encyklopedii. Ciekawe informacje znajdziecie też na stronie oficjalnej gry.