Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2007, 10:10

autor: Major Doktor Upiorna

Gra Jak and Daxter: The Lost Frontier pojawi się jeszcze w tym roku?

W pierwszych dniach maja przekazaliśmy Wam informację, że firma Sony Computer Entertainment zarejestrowała w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych nowy znak towarowy, związany z elektroniczną rozrywką. Dzisiaj możemy potwierdzić ówczesne przypuszczenia i dodać, że gra Jak and Daxter: The Lost Frontier najprawdopodobniej pojawi się przed tegorocznymi świątami Bożego Narodzenia.

W pierwszych dniach maja przekazaliśmy Wam informację, że firma Sony Computer Entertainment zarejestrowała w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych nowy znak towarowy, związany z elektroniczną rozrywką. Domyślaliśmy się wówczas, że Jak and Daxter: The Lost Frontier będzie kolejną pozycją w znanej serii po raz pierwszy przygotowaną z myślą o konsoli PlayStation 3. Dzisiaj możemy potwierdzić ówczesne przypuszczenia i dodać, że owa gra najprawdopodobniej pojawi się przed tegorocznymi świątami Bożego Narodzenia.

Gra Jak and Daxter: The Lost Frontier pojawi się jeszcze w tym roku? - ilustracja #1

Informacje te padły z ust Jonathan Fargher, przedstawiciela SCE, który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że jeszcze przed końcem roku w sprzedaży pojawią się gry, które w pełni wykorzystają wszystkie możliwości najnowszej platformy sprzętowej marki Sony. Wśród takich tytułów, jak Grand Theft Auto, Metal Gear Solid, Ratchet and Clank, Crash Bandicoot znajdzie się również Jak and Daxter. Miejmy nadzieję, że owe informacje w niedługim czasie potwierdzą się i rzeczywiście kolejna odsłona przygód Jaka i Daxtera trafi do sklepów w wymienionym terminie. Będziemy trzymali rękę na pulsie i informowali Was o wszystkich zmianach w tej kwestii.