Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2006, 13:48

autor: Redakcja GRYOnline.pl

GOL CS Lato 2006 – jutro koniec zapisów

W związku z dużą liczbą zgłoszeń do turnieju GOL CS Lato 2006 skracamy okres zapisów. Swoją drużynę można zgłaszać do jutra (9 sierpnia) do godziny 12.

W związku z dużą liczbą zgłoszeń do turnieju GOL CS Lato 2006 skracamy okres zapisów. Swoją drużynę można zgłaszać do jutra (9 sierpnia). W turnieju wezmą udział 32 drużyny, o kolejności w drabince decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie drużyny, które nie zakwalifikowały się do GOL CS Lato 2006 będą miały pierwszeństwo w przyszłym roku. Dołożymy wszelkich starań by zorganizować większy turniej z LANowym finałem.

GOL CS Lato 2006 – jutro koniec zapisów - ilustracja #1

W związku ze skróceniem okresu zapisów, pierwsze mecze rozegramy również wcześniej i tym samym rozgrywki nie będą kolidowały z największą europejską imprezą dla graczy czyli targami Games Convention. Kapitanowie drużyn, którzy zgłosili się do turnieju otrzymali wczoraj drogą mailową wstępny terminarz rozgrywek.

Pierwsze mecze odbędą się w poniedziałek 14 sierpnia, finał przewidziany jest na 22 sierpnia. Gramy wieczorami na dwóch szybkich serwerach Neostrady TP. Szczegółowa drabinka z dokładnymi godzinami spotkań zostanie ogłoszone we czwartek w godzinach popołudniowych.

Wszystkie informacje i możliwość zgłoszenia swojej drużyny znajdują się na stronie: http://csturniej.gry-online.pl

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.