Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2007, 12:05

autor: Jiker

God of War: Chains of Olympus pierwszym GoW na konsolę PSP?

Poznaliśmy wreszcie jedną z największych tajemnic serwisu internetowego IslandofRhodes.org. Wraz z zakończeniem drugiego już odliczania, które miało nas systematycznie przybliżać do tego wydarzenia, ujawniony został tytuł kolejnej gry z serii God of War. Brzmi on God of War: Chains of Olympus.

Poznaliśmy wreszcie jedną z największych tajemnic serwisu internetowego IslandofRhodes.org. Wraz z zakończeniem drugiego już odliczania, które miało nas systematycznie przybliżać do tego wydarzenia, ujawniony został tytuł kolejnej gry z serii God of War . Brzmi on God of War: Chains of Olympus.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to pierwsza odsłona tejże serii, która zawita na przenośną PSP. Pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się już dobrych kilkadziesiąt dni temu, kiedy to pierwsi posiadacze God of War II odnotowali, że w pudełku z grą znajduje się reklama takowej produkcji z datą 2007. Pewności jednak nie ma, w związku z czym konieczne jest oczekiwanie na oficjalną wypowiedź przedstawicieli koncernu Sony.