Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2007, 11:21

autor: Jiker

Premiera Mass Effect dopiero we wrześniu?

Mass Effect ukaże się najpewniej na początku sierpnia 2007 roku, a nie, jak do tej pory sądziliśmy, w czerwcu. Mało kto spodziewał się takiego obrotu sprawy. Wszystko wskazuje jednak na to, że informacja ta jest oficjalna i nie ma żadnych powodów, by uważać ją za plotkę.

Mass Effect ukaże się najpewniej na początku września 2007 roku, a nie, jak do tej pory sądziliśmy, w czerwcu. Mało kto spodziewał się takiego obrotu sprawy. Wszystko wskazuje jednak na to, że informacja ta jest oficjalna i nie ma żadnych powodów, by uważać ją za plotkę.

O całym fakcie poinformowali nas redaktorzy serwisu ComputerandVideoGames, którzy pozyskali w sobie tylko znany sposób wiadomości ujawnione podczas odbytego dosłownie kilka godzin temu specjalnego spotkania zorganizowanego w siedzibie firmy Microsoft. Większa ilość szczegółów uszła już jednak ich uwadze.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak oczekiwać na wystosowanie oficjalnego stanowiska przez przedstawicieli Microsoftu. Gdyby jednak przesunięcie daty wydania stało się faktem, to byłaby to druga pozycja wchodząca w skład grupy najbardziej oczekiwanych gier na Xboksa 360, która zanotuje opóźnienie. Pierwszą okazała się bowiem Forza Motorsport 2, której amerykańska premiera odbędzie dwa tygodnie później niż pierwotnie planowano.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect

Mass Effect