Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2006, 11:03

autor: Thorwalian

Full Auto już w sprzedaży

No i doczekaliśmy się. Ponad trzy tygodnie po tym jak rozpoczęła się produkcja seryjna Full Auto, wydawca programu koncern SEGA oficjalnie poinformował, że od czternastego lutego grę można już znaleźć na amerykańskich półkach sklepowych.

No i doczekaliśmy się. Ponad trzy tygodnie po tym jak rozpoczęła się produkcja seryjna Full Auto, wydawca programu koncern SEGA oficjalnie poinformował, że od czternastego lutego grę można już znaleźć na amerykańskich półkach sklepowych.

Full Auto już w sprzedaży - ilustracja #1

To jednak nie wszystko, bowiem w tym samym czasie gra zadebiutowała także i w Europie, dając kres pogłoskom jakoby na Starym Kontynencie miała się pojawić dopiero ostatniego dnia marca. Co warte podkreślenia, brytyjscy posiadacze Xboxa 360 przeprowadzili prawdziwy szturm na tamtejsze sklepy. Tak przynajmniej wynika z zestawienia najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, gdzie Full Auto uplasował się na bardzo wysokim, drugim miejscu.

Przypominamy również, iż każdy zainteresowany produktem studia Pseudo Interactive może go od stycznia przetestować, pobierając wersję demonstracyjną za pośrednictwem usługi Xbox Live Marketplace.

Full Auto już w sprzedaży - ilustracja #2

O czym jest Full Auto? To szalone wyścigi samochodowe, w których ważne jest nie tylko jak szybko dojedziesz do mety, ale również ilu przeciwników uda Ci się wyeliminować po drodze...

Fabuła gry przenosi nas do miasta Staunton, które w rzeczywistości stało się zamkniętą enklawą, kontrolowaną przez tajemniczych Pasterzy. Jako emerytowany kierowca zostałeś zmuszony do wzięcia udziału w serii morderczych wyścigów, których głównymi bohaterami są zarówno szybkie, sportowe wozy, jak i cięższe, wolniejsze maszyny. Jedne i drugie cechują się tym, że na masce zaimplementowano im pokaźny arsenał środków zagłady, służący do systematycznego likwidowania innych zawodników. Oczywiście wrogowie próbują robić to samo.

Full Auto już w sprzedaży - ilustracja #3

Zarówno oprawa wizualna jak i dźwiękowa dobrze wykorzystują potencjał drzemiący w konsolach nowej generacji. Modele pojazdów przygotowane są niezwykle starannie, a towarzyszące rozgrywce nieustanne wybuchy i destrukcja otoczenia skutecznie podnosi poziom adrenaliny we krwi.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat Full Auto, zwróć uwagę na zgromadzone na łamach naszego serwisu materiały: