Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2004, 11:42

Firma Gearbox Software zapowiedziała wydanie pakietu umożliwiającego swobodną edycję kontentu Halo: Combat Evolved

Amerykańska firma Gearbox Software, która stoi za stworzeniem PeCetowej konwersji Halo: Combat Evolved, poinformowała za pośrednictwem swojego oficjalnego forum o pracach nad specjalną edycją wyżej wymienionej gry, która udostępni kilka nowych funkcji. Najważniejszą zmianą w Halo: Custom Edition będzie możliwość swobodnego uruchomienia modyfikacji stworzonych przez zwykłych graczy.

Amerykańska firma Gearbox Software , która stoi za stworzeniem PeCetowej konwersji Halo: Combat Evolved , poinformowała za pośrednictwem swojego oficjalnego forum o pracach nad specjalną edycją wyżej wymienionej gry, która udostępni kilka nowych funkcji.

Najważniejszą zmianą w Halo: Custom Edition będzie możliwość swobodnego uruchomienia modyfikacji stworzonych przez zwykłych graczy. Oczywiście, żeby takie modyfikacje mogły powstać, należy dysponować odpowiednimi narzędziami – firma Gearbox pomyślała również i o tym. Oprócz zestawu aplikacji pozwalających w dowolny sposób zmieniać kontent gry, do pakietu dołączana zostanie także duża ilość tutoriali i źródłowych grafik.

Zestaw Custom Edition będzie można pobrać całkowicie za darmo i wykorzystać z pełną wersją gry Halo: Combat Evolved. Informacje o terminie publikacji pakietu zostaną podane już wkrótce na łamach oficjalnej strony Gearbox Software.

Ostatnia aktualizacja: 2004-05-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Halo: Combat Evolved

Halo: Combat Evolved