Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 lutego 2005, 12:23

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Eliminacje II Mistrzostw Polski Colin McRae Rally!!!

Już dzisiaj o godzinie 14:00 rozpoczynają się eliminacje II Mistrzostw Polski Colin McRae Rally. W warszawskim multipleksie Silver Screen przy ulicy Puławskiej 17 ponownie staną do rywalizacji najlepsi zawodnicy z całego kraju!

Przez najbliższy piątek i sobotę będą trwały eliminacje II Mistrzostw Polski Colin McRae Rally. W warszawskim multipleksie Silver Screen przy ulicy Puławskiej 17 ponownie staną do rywalizacji najlepsi zawodnicy z całego kraju!

Przypomnijmy, że wszystkie rajdy będą rozgrywane przed wielkim ekranem na 6 specjalnych stanowiskach rajdowych (specjalny fotel kubełkowy, kierownica + pedały, komputer + monitor).

Sprawną obsługę jak największej ilość zawodników zapewnią wyznaczeni do każdego stanowiska Sędziowie Stanowiska Rajdowego. Ich zadaniem jest kontrola przejazdu zgodnie z regulaminem turnieju, zapisywanie czasów oraz przekazywanie ich do Sędziego Głównego Mistrzostw.

Wizja i dźwięk z wszystkich stanowisk rajdowych będzie skierowana do systemu kinowego – wizja na wielki ekran, a fonia do systemu surround. Nad oprawą muzyczną, oświetleniową i prowadzeniem imprezy będzie czuwał DJ. Przygotowanych jest mnóstwo atrakcji...

Rozgrywki prowadzone będą w kategoriach: indywidualna, drużynowa i kobieca. Wspaniałą atrakcją rozgrywek będzie turniej specjalnie zaproszonych VIP-ów m.in. znanych kierowców rajdowych, wśród których zobaczymy m.in. Roberta Kubicę!!!

Wszystkich zainteresowanych szczegółami na temat imprezy serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę II Mistrzostw Polski Colin McRae Rally.