Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 18 stycznia 2007, 09:05

EA przedstawia nową serię gier The Sims Historie

Electronic Arts Polska zapowiedziało The Sims Historie, zupełnie nową serię gier przyjaznych laptopom.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Electronic Arts Polska zapowiedziało The Sims Historie, zupełnie nową serię gier przyjaznych laptopom. W kolejnych odsłonach tego cyklu przedstawiane będą przesympatyczne postacie oraz wciągające wątki fabularne, a prosta obsługa zapewni wiele niepowtarzalnych chwil zarówno nowicjuszom jak i bardziej doświadczonym graczom. Premiera już 9-go lutego.

The Sims Historie to najnowsza propozycja dla miłośników niezwykle popularnej serii The Sims, którą przetłumaczono już na 22 języków i sprzedano na całym świecie w nakładzie przekraczającym 70 milionów egzemplarzy. Swoją popularność seria zawdzięcza przede wszystkim niestandardowej - jak na branżę gier - grupie odbiorców; ponad połowa fanów The Sims to kobiety!

W pierwszej nowej grze, The Sims Historie z życia wzięte, zaprezentowany zostanie zupełnie nowy tryb opowieści przedstawiający historie Reni i Wincentego, dwóch różnych osób, które znalazły się na podobnych miłosnych bezdrożach. Podzielona na dwanaście rozdziałów romantyczna i zabawna fabuła pozwoli na udział w wyjątkowej przygodzie, po brzegi wypełnionej miłością i zaskakującymi zwrotami akcji. Czy Riley zerwie ze swoim chłopakiem, by wyjść za mąż i założyć rodzinę z nowym adoratorem? Czy odnoszący sukcesy zawodowe Wincenty kiedykolwiek znajdzie swoją drugą połowę? Gracze będą mogli stanąć w obliczu historii z życia wziętych lub włączyć tryb klasyczny umożliwiający tworzenie własnych Simów i realizowanie ich ambicji w trakcie rozgrywki, która właściwie nie ma końca.

Zaprojektowana z myślą o komputerach przenośnych, seria The Sims Historie przeznaczona jest dosłownie dla każdego! Do uruchomienia poszczególnych części nie będzie potrzebna żadna z dotychczasowych gier The Sims – wystarczy włączyć laptopa i rozpocząć zabawę!

Latem 2007 roku ukaże się gra The Sims Historie ze świata zwierząt, natomiast zimą 2008 roku do sprzedaży trafią The Sims Historie z bezludnej wyspy.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej serii, którą udostępniono pod adresem http://www.thesimshistorie.pl/.