Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2011, 22:57

autor: Ender

Dziewiąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie

Rozpoczął się dziewiąty dzień największej tegorocznej wyprzedaży na Steamie. Szczegóły dotyczące dzisiejszej oferty specjalnej znajdziecie w rozwinięciu newsa, a jest o czym czytać, bo przecenionych tytułów jest kilkadziesiąt.

To już dziewiąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie, która będzie trwać nieprzerwanie do 1 stycznia. Poza zniżkami na poszczególne tytuły, przeceniono także tradycyjnie całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

Dziewiąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie  - ilustracja #1

Dziewiątego dnia wyprzedaży na graczy czeka prawdziwy wysyp przecen. Znajdziemy wśród nich dziewięć gier opartych na gwiezdnej sadze, między innymi Star Wars: Knights of the Old Republic oraz Star Wars Battlefront II, wszystkie części serii Prince of Persia, Gothic, F.E.A.R oraz Warhammer 40,000: Dawn of War, a ponadto kilka samodzielnych tytułów, takich jak Terraria, którą określa się mianem dwuwymiarowego Minecrafta.

Oferty z każdego dnia obowiązują dodatkowo przez cztery kolejne godziny po premierze nowych, co jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich spóźnialskich.

Dziewiąty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie  - ilustracja #2

Świąteczna wyprzedaż na Steamie, oferta specjalna na 27 grudnia:

Gry i dodatki z serii F.E.A.R., między innymi:

Gry z serii Gothic:

Gry Star Wars, wśród przecenionych tytułów znajdziemy między innymi:

Gry z serii Prince of Persia, wśród przecenionych tytułów znajdziemy między innymi:

Gry z serii Warhammer 40,000: Dawn of War:

Przypominamy też, że poza indywidualnymi ofertami, obniżono również ceny większości gier z katalogów poszczególnych producentów. Tytuły takich wydawców jak Rockstar, Activison, Square-Enix, Sega, LucasArts, Capcom, Paradox Interactive, 2K, Valve, Paradox Interactive, 1C czy THQ zostały przecenione od 20 do nawet 90 procent, jak w przypadku niektórych tytułów Epic Games. Jak zawsze, jeżeli zdecydujemy się na zakup wszystkich gier z danego katalogu, możemy liczyć na dodatkowe upusty.