Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2015, 10:40

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 12-13 września (m.in. The Walking Dead: Season Two, Outlast i Symulator kozy)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak The Walking Dead: Season Two, Dark Souls: Prepare to Die Edition, Outlast, Zombie Army Trilogy i Symulator kozy.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. Tym razem warto udać się chociażby do sklepu Steam, gdzie trwają promocje na gry firmy Bandai Namco oraz produkcje z serii Saints Row. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Weekend z Saints Row w sklepie Steam. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 12 - 13 września (m.in. The Walking Dead: Season Two, Outlast i Symulator kozy) - wiadomość - 2015-09-12
Weekend z Saints Row w sklepie Steam.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne