Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS3X360
Okładka Pac-Man Championship Edition DX+ (PC)
OkładkaPac-Man Championship Edition DX+ (PC)

Pac-Man Championship Edition DX+

Ulepszona wersja Pac-Man Championship Edition DX, gry wydanej z okazji okrągłej rocznicy powstania kultowego Pac-Mana. Nowa edycja klasycznej produkcji przeznaczonej na automaty została uwspółcześniona dzięki oprawie wizualnej i ulepszonej funkcjonalności.

Zręcznościowe | 2D

Pac-Man Championship Edition DX+ Premiera

24wrz2013

PS3 X360

25wrz2013

PC

Gry podobne do Pac-Man Championship Edition DX+

Pac-Man: Adventures in Time

Chompy Chomp Chomp

Pix the Cat

Pac-Man Championship Edition DX+ to najbardziej rozbudowana i zmodyfikowana wersja Championship Edition. Jest to swoisty powrót do jednego z najbardziej kultowych tytułów w historii gier wideo. Ulepszoną edycję gry opracowało studio Namco Bandai. Nowa zawartość jest też dostępna w formie darmowej aktualizacji dla posiadaczy zwykłej wersji DX.

Twórcy przygotowali dla graczy wiele różnorodnych poziomów, które można pokonywać w kilkunastu trybach rozgrywki. Nie tylko rozszerzono produkcję o nową zawartość, ale również odpowiednio ją unowocześniono, a co za tym idzie – mapy zostały powiększone, a część etapów jest animowana.

Gra Pac-Man Championship Edition DX+ wzbogaciła poprzednią odsłonę o nowe funkcjonalności - usprawniono listę rankingów, dodano wyróżnienia w postaci medali oraz popularne Osiągnięcia, które bardzo często zachęcają graczy do spędzenia więcej czasu nad tytułem. Ponadto, edycja ta zawiera DLC z nowymi poziomami i utworami muzycznymi.

Grafika została przedstawiona w żywych kolorach, dodatkowo urozmaicono ją licznymi efektami specjalnymi oraz poprawiono animację. Nowa oprawa wizualna, pomimo modernizacji, sprawia, że równie dobrze odnajdują się w niej fani oryginału z lat 80 i zupełnie niezaznajomieni z produkcją gracze.

Tryb gry: single player  

Pac-Man Championship Edition DX+ cena w dniu premiery: 39,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Pac-Man Championship Edition DX+

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Pac-Man Championship Edition DX+ Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
  • łącze internetowe
PC
PS3
X360