Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2004, 09:37

Dwa tygodnie gry w EVE Online: The Second Genesis za darmo!

Popularny, internetowy serwis Gamer’s Hell podpisał specjalne porozumienie z firmą CCP Games, dzięki któremu wszyscy zainteresowani rozgrywką w MMO o nazwie EVE Online: The Second Genesis mogą przez czternaście dni w spokoju przetestować ten produkt.

Popularny, internetowy serwis Gamer’s Hell podpisał specjalne porozumienie z firmą CCP Games, dzięki któremu wszyscy zainteresowani rozgrywką w MMO o nazwie EVE Online: The Second Genesis mogą przez czternaście dni w spokoju przetestować ten produkt. Aby rozpocząć zabawę, należy ściągnąć z Internetu klienta EVE Online: The Second Genesis (475 MB) i wygenerować specjalny kod, umożliwiający uruchomienie gry. Zainteresowani promocją powinni się spieszyć, gdyż ilość kluczy jest ograniczona i niedługo może ich zabraknąć.

Akcja programu rozgrywa się w świecie zwanym EVE. Pomimo iż jest on zamieszkały przez radę ludzką, to nikt nie zna jego położenia względem Ziemi. Przed wiekami ludzkość odkryła, w sobie znanym jedynie zakątku przestrzeni kosmicznej, wrota prowadzące do nowego, nieznanego systemu nazwanego EVE. System ten wręcz idealnie nadawał się do zasiedlenia, więc w krótkim czasie tysiące osadników rozpoczęły kolonizację. Jednak wtedy wydarzyło się coś niespodziewanego. Wrota łączące oba światy zamknęły się w apokaliptycznej katastrofie o rozmiarach dotąd nieznanych ludzkości. Wszyscy osadnicy zostali w jednej chwili odcięci od znanego sobie świata i skazani na życie w izolacji. Przez stulecia z pośród wielu ocalałych koloni wyrosło pięć wielkich imperiów: Amarr Empire, Gallente Federation, Caldari Empire, Minmatar Republic i Jovian Empire, oraz kilka mniejszych niezależnych nacji i stanów. Frakcje te przez blisko pięćset lat żyły w pokoju, nawzajem wspomagając swoje wysiłki w celu przetrwania. W ostatnim czasie postęp technologiczny i naukowy spowodowały rozluźnienie się więzów łączących sprzymierzeńców. Nikt nie wie jak długo jeszcze będą w stanie ze sobą współpracować. Wojna wisi na włosku.

Więcej informacji na temat EVE Online: The Second Genesis znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.