Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2006, 13:27

autor: Elrond

Dungeons & Dragons Online bardziej przyjazna dla solowych poczynań graczy

Przedstawiciele firmy Turbine Entertainment, w odpowiedzi na prośby fanów, postanowili wprowadzić do swojej najnowszej produkcji, Dungeons & Dragons Online: Stormreach, nieco udogodnień dla nowych graczy. Teraz zagłębiając się w świat gry, nie zostaniemy rzuceni od razu na głębokie wody rozgrywek grupowych, a będziemy mogli lepiej poznać swoją postać czy wypróbować różne strategie walk.

Przedstawiciele firmy Turbine Entertainment, w odpowiedzi na prośby fanów, postanowili wprowadzić do swojej najnowszej produkcji, Dungeons & Dragons Online: Stormreach, nieco udogodnień dla nowych graczy. Teraz zagłębiając się w świat gry, nie zostaniemy rzuceni od razu na głębokie wody rozgrywek grupowych, a będziemy mogli lepiej poznać swoją postać, wypróbować różne strategie walk czy zmierzyć się z potworami jeden na jednego.

Na potrzeby początkujących graczy, którzy "raczkują" w grach MMO, oddano obszar znany jako The Harbor. Teraz wszystkie questy w tym rejonie, oprócz stopnia trudności Normal, Hard oraz Elite, mogą być rozgrywane w opcji Solo - przygotowanej specjalnie dla jednej postaci. Dzięki takiemu zabiegowi, wchodząc przykładowo do podziemi, możemy być pewni, iż napotkamy tam potwory i pułapki, które pokonamy bez potrzeby pomocy ze strony innych graczy. Po takiej zaprawie, gracze mają być lepiej przygotowani do dalszych, trudniejszych wyzwań, które napotkają na wyższych stopniach trudności rozgrywki. Dla początkujących graczy obniżono także progi punktów doświadczenia potrzebne do awansu na wyższy poziom (do 10 levelu włącznie), dzięki czemu nasza postać szybciej pozna nowe zdolności, umiejętności czy czary.