Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 17 lutego 2005, 15:08

Driver i Tony Hawk's Pro Skater 4 w serii Nowa eXtra Klasyka

Seria Nowa Extra Klasyka wzbogaciła się dzisiaj o dwa znakomite tytuły - poinformował CD Projekt.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Seria Nowa Extra Klasyka wzbogaciła się dzisiaj o dwa znakomite tytuły - poinformował CD Projekt.

W grze Driver wcielamy się w policjanta, którego celem jest infiltracja świata przestępczego czterech wielkich metropolii USA. Weźmiemy udział w pościgach samochodowych rozgrywających się na ulicach Nowego Jorku, LA, San Francisco i Miami. Realistyczny model jazdy, efektowne pościgi i spektakularne wypadki na długo ustanowiły nową jakość w samochodowych grach akcji.

Tony Hawk's Pro Skater 4 to pozycja, obok której żaden miłośnik deski nie może przejść obojętnie. Dzięki bajecznie prostej obsłudze oraz niezwykle widowiskowym trickom, gra wciąga już od pierwszych minut. W polskiej wersji językowej bonusowo znalazły się utwory rodzimych wykonawców m.in. CNE & WSZ, Fisza, Mezo, OSTR, Sweet Noise, Tede i Tymona.

Driver i Tony Hawk's Pro Skater 4 zostały wydane w profesjonalnej, polskiej wersji językowej. Cena każdej gry w serii Nowa eXtra Klasyka to 19.99 PLN.