Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2008, 12:26

autor: vampire

Doczekamy się edycji Guitar Hero poświęconej Hendriksowi?

Jeszcze nie doczekaliśmy się edycji Guitar Hero poświęconej Metallice, a już podobno trwają prace nad podobnym projektem, tym razem z Jimim Hendrixem w roli głównej. Tak przynajmniej twierdzi Saul Hudson (znany szerszej publiczności pod pseudonimem Slash), były gitarzysta Guns’n’Roses który w wywiadzie udzielonym Rolling Stones wspomniał kilka słów o grach muzycznych.

Jeszcze nie doczekaliśmy się edycji Guitar Hero poświęconej Metallice, a już podobno trwają prace nad podobnym projektem, tym razem z Jimim Hendriksem w roli głównej. Tak przynajmniej twierdzi Saul Hudson (znany szerszej publiczności pod pseudonimem Slash), były gitarzysta Guns’n’Roses który w wywiadzie udzielonym Rolling Stones wspomniał kilka słów o grach muzycznych. Slash pochlebnie wypowiedział się o tego typu produkcjach dodając, że nie wszyscy wykonawcy do nich pasują. Zdaniem muzyka jednym z zespołów najlepiej nadających się do przeniesienia w świat wirtualnej rozrywki jest AC/DC. On sam natomiast pojawił się już wcześniej w Guitar Hero III: Legends of Rock.

Doczekamy się edycji Guitar Hero poświęconej Hendriksowi? - ilustracja #1

Jak na razie wydawca serii Guitar Hero, Activision Blizzard, nie potwierdził informacji podanych przez Slasha. Przypomnijmy jeszcze, że fani Hendriksa znajdą w zbliżającym się Guitar Hero: World Tour dwa utwory legendarnego gitarzysty - The Wind Cries Mary oraz koncertową wersję Purple Haze.