Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2005, 08:23

Diablo II i StarCraft na konsolach przenośnych?

Wszystko wskazuje na to, że studio Blizzard Entertainment poważnie myśli nad przeniesieniem swojego szlagierowego tytułu – Diablo II - na przenośne konsole (Nintendo DS i PlayStation Portable).

Wszystko wskazuje na to, że studio Blizzard Entertainment poważnie myśli nad przeniesieniem swojego szlagierowego tytułu – Diablo II - na przenośne konsole (Nintendo DS i PlayStation Portable). Aby zbadać grunt pod stopami przed tym ryzykownym przedsięwzięciem, włodarze firmy postanowili rozesłać do wszystkich zainteresowanych tzw. newsletter, w którym pytają fanów o zdanie w tej kwestii.

Blizzard Entertainment nie owija w bawełnę i pyta wprost, czy gracze kupiliby konwersję gry na którąś z wymienionych wyżej konsol przenośnych, gdyby zawierała ona tryb multiplayer. Wydaje się, że od reakcji fanów zależy los ewentualnej produkcji takiej edycji znanego hitu. Co ciekawe, w tym samym newsletterze pada pytanie o inny klasyk, mianowicie StarCraft. W tym wypadku rozważania dotyczą tylko i wyłącznie wersji na Nintendo DS...