Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 września 2007, 10:16

autor: Rafał "Misiek" Skierski

Demo PES 2008 na PC już do ściągnięcia

Posiadacze Xboxów 360 już od już od czterech dni mogą testować grywalne demo Pro Evolution Soccer 2008, które pojawiło się w piątek na Xbox Live. Kiedy grywalną wersję będą mogli sprawdzić użytkownicy PlayStation 3 oraz pecetów? UPDATE: Demo w wersji na PC właśnie się pojawiło.

UAKTUALNIENIE: Pecetowe demo właśnie pojawiło się w sieci. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania go z naszych serwerów FTP i testowania. Plik waży 1,09 GB.

Posiadacze Xboxów 360 już od już od czterech dni mogą testować grywalne demo Pro Evolution Soccer 2008, które pojawiło się w piątek na Xbox Live. Kiedy grywalną wersję będą mogli sprawdzić użytkownicy PlayStation 3 oraz pecetów?

Według fanowskiej strony Winningelevenblog, demko przeznaczone dla PC powinno pojawić się na początku tego tygodnia (nie wiadomo dokładnie kiedy, ale „początek” oznacza zapewne okres od poniedziałku do środy). Redaktorzy wspomnianego serwisu skontaktowali się z firmą Konami, której reprezentant potwierdził podobno wspomnianą przed chwilą informację. Nie był w stanie ogłosić za to daty wydania grywalnej wersji dla PlayStation 3. Prawdopodobny jest jednak dzień 27 września, bo najczęściej właśnie w czwartki dokonywane są aktualizacje PlayStation Network.

Demo PES 2008 na PC już do ściągnięcia - ilustracja #1

Przypuszczamy, że demka przygotowywane dla PC i PS3 będą identyczne z tym, które otrzymali już użytkownicy Xbox Live. W związku z tym do wyboru będzie najprawdopodobniej 6 drużyn narodowych (Brazylia, Argentyna, Francja, Turcja, Hiszpania, Portugalia), które będzie można przetestować podczas pięciominutowego meczu towarzyskiego.

Pełna wersja Pro Evolution Soccer 2008 ma pojawić się w Europie 26 października. Wtedy to możemy spodziewać się wersji na PlayStation 3, Xboxa 360, PlayStation 2, PC, PSP oraz DS-a. Odsłona na Wii ukaże się na początku przyszłego roku.

Demo PES 2008 na PC już do ściągnięcia - ilustracja #2