Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2007, 09:09

autor: eLKaeR

Demo Def Jam: Icon też dla PlayStation 3

Już od ponad miesiąca posiadacze platformy Xbox 360 mają za pośrednictwem Xbox Live dostęp do pokazowej wersji bijatyki, zatytułowanej Def Jam: Icon i przygotowanej przez korporację Electronic Arts. Natomiast dopiero dziś demo trafi do użytkowników PlayStation 3 (premiera konsoli w Polsce za osiem dni) poprzez internetowy system PlayStation Network.

Już od ponad miesiąca posiadacze platformy Xbox 360 mają za pośrednictwem Xbox Live dostęp do pokazowej wersji bijatyki, zatytułowanej Def Jam: Icon i przygotowanej przez korporację Electronic Arts . Natomiast dopiero dziś demo trafi do użytkowników PlayStation 3 (premiera konsoli w Polsce za osiem dni) poprzez internetowy system PlayStation Network.

Europejski debiut pełnej wersji Def Jam: Icon nastąpi wraz z rozpoczęciem na Starym Kontynencie sprzedaży PS3, czyli 23 marca 2007. Od dziewięciu dni niniejsza gra dostępna jest w Stanach Zjednoczonych i zbiera dość dobre recenzje. Przypomnijmy, że zabawa traktuje o bezpardonowych walkach prawdziwych hip hopowych gwiazd rodem z Ameryki w rytmie klimatycznych beatów. Oto przykładowe screenshoty o jakości HD:

Demo Def Jam: Icon też dla PlayStation 3 - ilustracja #1
Demo Def Jam: Icon też dla PlayStation 3 - ilustracja #2
Demo Def Jam: Icon też dla PlayStation 3 - ilustracja #3