Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2007, 11:49

autor: Metatron

Demo Def Jam: Icon już dziś na Xbox Live

Opóźnienie grywalnego dema gry Def Jam: Icon zdenerwowało sporą liczbę graczy, którzy pragnęli już przetestować nową odsłonę brutalnych walk między gwiazdami hip-hopu. Przypominamy, że miało być ono dostępne do ściągnięcia z serwisu Xbox Live już w zeszły czwartek, jednak wydawca gry, Electronic Arts, przesunął ten termin na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Opóźnienie grywalnego dema gry Def Jam: Icon zdenerwowało sporą liczbę graczy, którzy pragnęli już przetestować nową odsłonę brutalnych walk między gwiazdami hip-hopu. Przypominamy, że miało być ono dostępne do ściągnięcia z serwisu Xbox Live już w zeszły czwartek, jednak wydawca gry, Electronic Arts, przesunął ten termin na bliżej nieokreśloną przyszłość. Obecnie wiadomo, że nie była ona zbyt odległa, a demo już dzisiaj trafi na XBL.

Demo Def Jam: Icon już dziś na Xbox Live  - ilustracja #1

Według zapowiedzi EA, demo będzie posiadało dokładnie te same elementy, które były zapowiadane, czyli możliwość walki pomiędzy T.I. a Big Boi na stacji benzynowej w rytm jednego z dwóch utworów muzycznych: Purple Ribbon All-Stars - Kryptonite (I'm on It) oraz T.I. - Top Back.

Demo Def Jam: Icon już dziś na Xbox Live  - ilustracja #2

Premiera pełnej wersji gry planowana jest na 6 marca w Ameryce, a 16 w Europie. Więcej informacji o Def Jam: Icon znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.