Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2007, 12:05

autor: Metatron

Wkrótce mobilna wersja przygód podrywacza Larry'ego

Firma Vivendi ogłosiła, że jeszcze przed połową bieżącego roku posiadacze telefonów komórkowych będą mogli cieszyć się mobilną odsłoną przygód Larry’ego, najsłynniejszego w świecie gier podrywacza – nieudacznika.

Firma Vivendi ogłosiła, że jeszcze przed połową bieżącego roku posiadacze telefonów komórkowych będą mogli cieszyć się mobilną odsłoną przygód Larry’ego Laffera, najsłynniejszego w świecie gier podrywacza – nieudacznika.

Gra nosić będzie tytuł Leisure Suit Larry: Love for Sail. Jest on identycznym z tym, jaki miała siódma część serii (będąca de facto częścią szóstą, ponieważ czwarta nigdy nie ujrzała światła dziennego), jednak informacje umieszczone w zapowiedzi wskazują na rozbieżności z pierwowzorem. Zamiast Larry’ego Laffera bohaterem będzie Larry Lovage. Część zdarzeń w przygotowywanej grze będzie toczyć się w samolocie, podczas gdy w Love for Sail cała akcja działa się na statku. Ponadto opublikowany screenshot wskazuje na bliższe pokrewieństwo komórkowej gry z szóstą częścią serii niż siódmą, której podtytuł nosi.

Wkrótce mobilna wersja przygód podrywacza Larry'ego  - ilustracja #1

Według Vivendi zapowiedziana gra „będzie powrotem do korzeni serii, dostarczy wielu możliwości interakcji z otoczeniem i w końcu zaspokoi zapotrzebowanie graczy na wierną oryginalnej serii, mobilną wersję przygód Larry’ego”.

gry