Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2007, 14:32

autor: Michał "Sargeras" Markocki

Darmowe rozszerzenie dla Stoked Rider: Alaska Alien

Producent tytułu Stoked Rider: Alaska Alien - austriackie studio Bongfish Interactive Entetainment - udostępnił darmowe rozszerzenie do tej symulacji ekstremalnego snowboardingu. Powyższy expansion pack jest zintegrowany z patchem 1.28, który usuwa grupę zidentyfikowanych do tej pory błędów. Dostępne jest również demo przedstawiające zawarte w rozszerzeniu nowości.

Producent tytułu Stoked Rider: Alaska Alien - austriackie studio Bongfish Interactive Entetainment - udostępnił darmowe rozszerzenie do tej symulacji ekstremalnego snowboardingu. Powyższy expansion pack jest zintegrowany z patchem 1.28, który usuwa grupę zidentyfikowanych do tej pory błędów. Dostępne jest również demo przedstawiające zawarte w rozszerzeniu nowości. Owe nowości to:

  • całkowicie nowy tryb rozgrywki online (Alien Longjump),
  • nowe tricki („Rocket Air” i „Tail Grab”),
  • więcej opcji wyboru (3 nowe rodzaje pogody),
  • tuning deski dostępny w plikach cfg,
  • inne (np. „STOKED Bonus Combo”).
Darmowe rozszerzenie dla Stoked Rider: Alaska Alien - ilustracja #1

 

Stoked Rider: Alaska Alien to gra sportowa, w której wirtualny wyczynowiec szaleje na desce po stokach gór Alaski. Gracz ma do dyspozycji różnego rodzaju sprzęt, np. plecak rakietowy, a którego kolejne rodzaje są odblokowywane wraz z wchodzeniem na wyższe poziomy wtajemniczenia w kaskaderskich akrobacjach. A te wydają się być nieograniczone. Za zalety gry uważa się dodanie elementów humorystycznych (można kierować zawodnikiem-ufoludkiem) oraz tryb multiplayer. Jest też w pełni kompatybilna z kartami fizycznymi AGEIA. Alaska Alien to podtytuł cyklu na platformę PC traktującego o szaleństwach na snowboardzie, zapoczątkowanego przez Stoked Rider featuring Tommy Brunner.

Darmowe rozszerzenie dla Stoked Rider: Alaska Alien - ilustracja #2

 

Miłośników wirtualnych sportów zimowych zapraszamy do naszej galerii plików, Encyklopedii oraz na oficjalną witrynę. Gra miała swoją premierę już 4 miesiące temu, jednakże nadal brak planów wydania tytułu w Polsce.