Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 września 2007, 12:28

autor: Jiker

Darmowa aktualizacja Xbox Live Marketplace formą promocji Halo 3

Światowa premiera Halo 3 – najbardziej oczekiwanej gry tego roku – już za nami. W swoje kopie zagrywają się Amerykanie, Europejczycy natomiast przygotowują się do szturmu sklepów, który będą mogli przeprowadzić już jutro. Właśnie do nich koncern Microsoft skierował najnowszą aktualizację oferty usługi Xbox Live Marketplace.

Światowa premiera Halo 3 – najbardziej oczekiwanej gry tego roku – już za nami. W swoje kopie zagrywają się Amerykanie, Europejczycy natomiast przygotowują się do szturmu sklepów, który będą mogli przeprowadzić już jutro. Właśnie do nich koncern Microsoft skieruje najnowszą aktualizację oferty usługi Xbox Live Marketplace.

Tworzą ją specjalny temat graficzny Halo 3 oraz obrazek gracza, którymi można upiększyć system konsoli Xbox 360. W oba wymienione elementy będzie się oczywiście można zaopatrzyć bez uiszczania jakiejkolwiek opłaty. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, bowiem już czwartek Microsoft i Bungie udostępnią użytkownikom 360-ki pierwszy film z serii Inside Bungie: Halo 3, noszący podtytuł The Story. Dzień później zainteresowane osoby będą się mogły z kolei zaopatrzyć w część drugą, zatytułowaną New Features. Promocja została przygotowana z myślą o osobach posiadających aktywny abonament Xbox Live Gold.

Opisane dobra będą dostępne za darmo od dzisiaj do 30 września. Po tym dniu chęć ich pobrania będzie już związana z koniecznością przeznaczenia na nie odpowiedniej sumy Microsoft Points.