Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2007, 10:46

autor: Jiker

Crazy Taxi: Fare Wars zaatakuje PSP latem tego roku

Crazy Taxi, kolejna kultowa pozycja japońskiej firmy Sega, zmierza na przenośną konsolę PSP. Konwersja zostanie wzbogacona o kilka ważnych elementów – w tym kilka trybów rozgrywki wieloosobowej.

Crazy Taxi, kolejna kultowa pozycja japońskiej firmy Sega, zmierza na przenośną konsolę PSP. Konwersja zostanie wzbogacona o kilka ważnych elementów – w tym kilka trybów rozgrywki wieloosobowej.

Najpierw warto jednak zaznaczyć, że Crazy Taxi: Fare Wars, bo tak brzmi jej pełny tytuł, będzie tak naprawdę miksem dwóch pierwszych edycji serii, wydanych m.in. na automaty arcade oraz konsolę Dreamcast. Wiązać się to będzie z umieszczeniem w grze dwóch miast – San Francisco i Nowego Jorku – a także wszelkich znanych nam trików, które będzie można wykonywać za pomocą taksówki w celu szybszego rozwożenia klientów.

Opcja multiplayer zostanie stworzona z myślą o dwóch graczach, którzy będą mogli rywalizować o miano najlepszego taksówkarza w mieście, jak i kooperować, co ma doprowadzić do uzyskania jak największej ilości punktów. Prawdopodobnie nie są to jednak wszystkiego możliwości owego trybu rozgrywki wieloosobowej.

Pojedynczy gracz będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w kilku standardowych rodzajach zabawy: Arcade, Time Trial, Training. W Crazy Taxi: Fare Wars znajdą się również popularne mini-gry (w liczbie szesnastu), w których taksówka pełnić będzie rolę m.in. kija golfowego, płotkarza, czy też skoczka narciarskiego.

Premiera Crazy Taxi: Fare Wars zapowiadana jest na lato 2007 roku. Poniżej prezentujemy Wam pierwsze zrzuty ekranowe:

Crazy Taxi: Fare Wars zaatakuje PSP latem tego roku - ilustracja #1
Crazy Taxi: Fare Wars zaatakuje PSP latem tego roku - ilustracja #2
Crazy Taxi: Fare Wars zaatakuje PSP latem tego roku - ilustracja #3
Crazy Taxi: Fare Wars zaatakuje PSP latem tego roku - ilustracja #4