Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka Crazy Taxi: Fare Wars (PSP)
OkładkaCrazy Taxi: Fare Wars (PSP)

Crazy Taxi: Fare Wars PSP

Crazy Taxi: Fare Wars jest samochodową grą akcji, w której kontrolujemy postać nieustraszonego taksówkarza. W produkcji dostępne są dwa ośrodki miejskie, przypominające San Francisco i Nowy Jork.

Akcji | samochodowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crazy Taxi: Fare Wars Premiera PSP

7sierpnia2007

producent: Sniper Studios wydawca: SEGA

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Crazy Taxi: Fare Wars pozwala posiadaczom PlayStation Portable zapoznać się z unikalnym modelem zabawy, którego korzenie sięgają pamiętnej platformy Dreamcast. Mamy tu więc do czynienia z samochodową grą akcji, w której kontrolujemy postać nieustraszonego taksówkarza. Naszym głównym zadaniem jest więc kursowanie po mieście i wożenie pasażerów za pieniądze. Jednakże developerzy zadbali o to, aby nawet na chwilę nie towarzyszyła nam nuda.

Przemieszczamy się po dwóch olbrzymich terenach miejskich, wzorowanych na San Francisco (wzgórza, tramwaje etc.) i Nowym Jorku (m.in. ogromne drapacze chmur). Ruch uliczny jest bardzo gęsty, więc należy nauczyć się lawirowania pomiędzy innymi pojazdami, omijania zakorkowanych dróg, a nawet notorycznego przekraczania dozwolonej przez prawo prędkości. Opanowanie przydatnych w wirtualnym taksówkarskim fachu umiejętności umożliwiają liczne mini-gry, odblokowywane wraz z czynionymi postępami.

Najlepsza zabawa czeka na nabywców Crazy Taxi: Fare Wars w trybie multiplayer. Opcja owa pozwala na połączenie dwóch posiadaczy PSP za pośrednictwem Wi-Fi, celem zorganizowania zabawy kooperacyjnej lub rywalizacji w ramach odrębnych korporacji taksówkarskich. Ponadto istnieje możliwość nagrywania na kartę pamięci powtórek najefektowniejszych akcji, aby np. pochwalić się nimi znajomym.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Crazy Taxi: Fare Wars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Crazy Taxi: Fare Wars Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB