Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 29 lipca 2003, 16:59

Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy - grywalne demo już dostępne

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na premierę gry Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy mamy wspaniałą informację. Pod tym adresem dostępna jest już wersja demonstracyjna gry. Zajmuje ona około 70 MB i oferuje jedną, pełną misję do przejścia. Gra łączy w sobie elementy strategii w stylu Robin Hood i Commandos oraz gier akcji. Obecne są również cechy RPG w postaci współczynników, które wzrastają wraz ze zdobywaniem przez postać doświadczenia. Główny bohater – prywatny detektyw - pod groźbą śmierci zmuszony jest przyjmować ryzykowne zlecenia od włoskiej mafii... W sumie czeka na nas 16 misji rozgrywających się w różnych częściach świata, a na naszej drodze spotkamy ponad setkę postaci. Dostępny arsenał to ponad 100 rodzajów broni, wzbogaconych o różne gadżety, takie jak powiększone magazynki, lunety, tłumiki itp. Gra Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy zostanie wydana 14 sierpnia w pełnej, polskiej wersji językowej, w eXtra Grze i będzie kosztowała jedynie 29,99 złotych!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy

Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy