Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2007, 09:24

autor: Misiek

Codemasters Online wyda w Europie grę Fury

Firma Codemasters Online ogłosiła wczoraj podpisanie porozumienia z australijskim developerem Auran, na mocy którego znana na tamtejszym terytorium gra Fury zostanie przeniesiona także na europejski rynek.

Firma Codemasters Online ogłosiła wczoraj podpisanie porozumienia z australijskim developerem Auran, na mocy którego znana na tamtejszym terytorium gra Fury zostanie przeniesiona na europejski rynek.

Jak możecie dowiedzieć się z naszej encyklopedii, Fury jest nastawioną na walkę między graczami grą z gatunku MMO. Wcielamy się w niej w rolę „Wybranych” – starożytnych herosów, którzy przesz setki lat walczyli w niezliczonej ilości bitew. Świat uległ rozpadowi dzieląc się na wielką ilość dryfujących w próżni dziedzin. Ich mieszkańcy muszą walczyć ze sobą o przetrwanie.

Codemasters Online wyda w Europie grę Fury - ilustracja #1

Codemasters Online zapowiada, że mieszkańcy Starego Kontynentu będą mogli zagrać w Fury już w październiku tego roku. Przypomnijmy, że tytuł ten napędzany jest przez Unreal Engine 3. Zainteresowanych tą pozycją zapraszamy też na jej oficjalną stronę (znajdziecie ją tutaj) oraz do przeczytania naszej zapowiedzi.