Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 kwietnia 2005, 09:20

Codemasters bez stoiska na E3

Wydawałoby się, że nadchodzące wielkimi krokami targi E3, które odbędą się pomiędzy 18 a 20 maja odbędą się w Los Angeles, są doskonałą okazją dla wszystkich firm zaangażowanych w produkcję gier video, do zaprezentowania swoich nowych szlagierów. Okazuje się jednak, że nie wszystkie firmy są zainteresowane tą formą promocji.

Wydawałoby się, że nadchodzące wielkimi krokami targi E3, które odbędą się pomiędzy 18 a 20 maja w Los Angeles, są doskonałą okazją dla wszystkich firm zaangażowanych w produkcję gier video, do zaprezentowania swoich nowych szlagierów. Okazuje się jednak, że nie wszystkie firmy są zainteresowane tą formą promocji.

Popularny magazyn Computer Games Magazine podał do wiadomości, że firma Codemasters zrezygnowała z utworzenia swojego stoiska w Los Angeles Convention Center. Koncern nie pokaże żadnych gier i nie weźmie udziału w „wystawowej” części imprezy. Przedstawiciele Codemasters pojawią się w Mieście Aniołów w interesach – jakich, nie wiadomo.

W chwili obecnej Codemasters planuje wydać dwa programy: nową edycję ToCA Race Driver z numerem 2006 oraz drugą odsłonę Operation Flashpoint.