Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 16 lutego 2006, 17:01

Cenega rozpoczyna współpracę z JoWooD

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że Cenega nawiązała współpracę z JoWooD Productions - światowym wydawcą i producentem wysokiej jakości gier wideo.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że Cenega nawiązała współpracę z JoWooD Productions - światowym wydawcą i producentem wysokiej jakości gier wideo. Pierwszym tytułem JoWooD, wydanym przez Cenegę w Polsce będzie Panzer Elite Action - dynamiczna gra akcji z udziałem 30 tonowych czołgów. Szczegóły dotyczące sposobu wydania tego i innych pozycji JoWooD zostaną podane już wkrótce.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z firmą JoWooD. Mamy nadzieję, że to początek niezwykle udanej współpracy" stwierdził Tomasz Nieszporski, Dyrektor Generalny i Wiceprezes Cenega International.

"Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że silny katalog gier JoWooD jest teraz częścią naszego planu wydawniczego. Jestem pewny, że Panzer Elite Action stanie się bestsellerem w Polsce." - stwierdził Piotr Jabłoński, Dyrektor Generalny i Wiceprezes Cenega Poland.

Albert Seidl, prezes JoWooD stwierdził: "Jesteśmy zadowoleni, że Panzer Elite Action będzie wydane w Polsce przez Cenegę. Liczymy na to, że nasza współpraca będzie udana i że obie strony skorzystają na tym przedsięwzięciu."

Panzer Elite Action to dynamiczna gra akcji, która pozwala graczowi przejąć dowodzenie nad 30-tonowym czołgiem w trakcie drugiej wojny światowej. Gra przedstawia historię trzech dowódców czołgów i ich załóg. Pierwszy z nich, Niemiec, niesiony entuzjazmem po zwycięstwach blitzkriegu w Polsce i Francji przenosi się na front wschodni i o mały włos udaje mu się zdobyć Stalingrad. Drugi - Rosjanin - desperacko broni Stalingradu, a następnie jest świadkiem zmiany biegu wojny i ogromnej bitwy czołgów pod Kurskiem. Wreszcie dowódca amerykański walczy w Normandii w trakcie D-Day, a następnie pod Bocage, Arnhem, w Ardenach i wreszcie w zwycięskich walkach nad Renem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Panzer Elite Action: Fields of Glory

Panzer Elite Action: Fields of Glory