Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2007, 16:11

autor: Jiker

Castlevania: Symphony of the Night w wersji na Xboksa 360 zaprezentowana podczas CES

Tegoroczne CES, odbywające się w amerykańskim Las Vegas, przyniosły już kilka naprawdę ciekawych informacji. Fani kultowej Castlevanii również nie mogą narzekać. Microsoft zaprezentował bowiem grywalną edycję Castlevania: Symphony of the Night w wersji przeznaczonej do rozprowadzania za pośrednictwem usługi Xbox Live Arcade.

Tegoroczne targi CES, odbywające się w amerykańskim Las Vegas, przyniosły już kilka naprawdę ciekawych informacji. Fani kultowej Castlevanii również nie mogą narzekać. Microsoft zaprezentował bowiem grywalną edycję Castlevania: Symphony of the Night w wersji przeznaczonej do rozprowadzania za pośrednictwem usługi Xbox Live Arcade.

Zdjęcia z owej prezentacji przedstawili jako pierwsi twórcy popularnego bloga Gamerscore. Nie podali jednak przy tym żadnych innych informacji. Można się jedynie domyślać, czy będzie to konwersja z PSXa, czy też Sega Saturn (gra ukazała się pierwotnie na obu tychże konsolach). Nie znamy również daty premiery ani ceny gry. Z pewnością już wkrótce doczekamy się nowych, oficjalnych informacji na temat tej pozycji, przedstawionych przez samą firmę Konami, producenta Castlevania: Symphony of the Night.

Castlevania: Symphony of the Night w wersji na Xboksa 360 zaprezentowana podczas CES - ilustracja #1
Castlevania: Symphony of the Night w wersji na Xboksa 360 zaprezentowana podczas CES - ilustracja #2
Castlevania: Symphony of the Night w wersji na Xboksa 360 zaprezentowana podczas CES - ilustracja #3