Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2007, 15:59

autor: Vercetti

Games for Windows – Microsoft ujawnia listę gier

Przedostatni dzień bieżącego miesiąca będzie wiązał się z wydarzeniem niezwykle ważnym dla branży elektronicznej. 30 stycznia na rynek trafi bowiem długo oczekiwany system Windows Vista, który ma przywrócić graczom wiarę w PeCety. Microsoft, producent oprogramowania opublikował dzisiaj listę tytułów, które są lub będą dostępne w ramach inicjatywy Games for Windows

Przedostatni dzień bieżącego miesiąca będzie wiązał się z wydarzeniem niezwykle ważnym dla branży elektronicznej. 30 stycznia na rynek trafi bowiem długo oczekiwany system Windows Vista, który ma przywrócić graczom wiarę w PeCety. Microsoft, producent oprogramowania opublikował dzisiaj listę tytułów, które są lub będą dostępne w ramach inicjatywy Games for Windows, mającej promować granie na jedynym słusznym systemie giganta z Redmond.

Wśród 22 gier, oznaczonych adnotacją świadczącą o kompatybilności z Vistą, należy wymienić takie produkty, jak:

W przypadku, gdyby ktoś chciał odpuścić sobie zabawę z którąś z powyższych produkcji, zawsze może włączyć sobie jedną z mini-gierek, instalowanych wraz z systemem Windows Vista. Oprócz znanego i kultowego w niektórych kręgach Sapera, FreeCella czy Solitaire, w nowym oprogramowaniu Microsoftu znajdziemy również Chess Titans, Mahjong Titans oraz familijną przygodówkę Purble Place.