Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Zoo Tycoon 2: Marine Mania (PC)
OkładkaZoo Tycoon 2: Marine Mania (PC)

Zoo Tycoon 2: Podwodny świat PC

Zoo Tycoon 2: Marine Mania

Kolejny po African Adventure dodatek do Zoo Tycoon 2, za którego opracowaniem stoją autorzy pierwowzoru, czyli studio Blue Fang Games. Tym razem deweloperzy oddają do naszej dyspozycji dwadzieścia nowych gatunków zwierząt, m.in.

To jest dodatek do gry Zoo Tycoon 2.

Strategiczne | ekonomiczne | zoo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zoo Tycoon 2: Podwodny świat Premiera PC

17października2006

pudełko PL

15lutego2007

producent: Blue Fang Games wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Zoo Tycoon 2: Marine Mania to kolejny (po African Adventure) dodatek do tej, bardzo popularnej serii gier ekonomicznych. Tym razem twórcy gry, w poszukiwaniu nowych atrakcji, postanowili zajrzeć w głąb oceanów. W dalszym ciągu podstawowym zadaniem jest zarządzanie i rozbudowywanie zoo (nie zapominając o zarabianiu na tym), ale zgodnie z regułami rynku, pojawiło się sporo nowości względem podstawowego Zoo Tycoon 2.

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o dwudziestu gatunkach nowych zwierząt. Dzięki najświeższemu dodatkowi, możemy wejść w posiadanie takich gatunków jak potężne orki, delfiny butlonose, płaszczki czy tez majestatyczne żółwie morskie. Twórcy gry zadbali również o to byśmy mogli uczynić nasze obiekty bardziej zróżnicowanymi – dodano nowe elementy krajobrazu, budynki, atrakcje dla gości i tym podobne.

Ciekawym pomysłem jest także zwiększenie poziomu interakcji z własnymi podopiecznymi. W Marine Mania możemy pracować ze zwierzętami nad stworzeniem układów choreograficznych, na przykład nauczyć delfiny skoków przez obręcze lub „spacerowania” na ogonie. Takie przedstawienia są znakomitym sposobem ściągnięcia większej ilości gości, co przekłada się bezpośrednio na stan przychodów.

Wymienione powyżej elementy, plus nowe scenariusze (autorzy dodali ich dziesięć), sprawiają, że rozgrywka nabiera większej głębi. Podstawowa wersja gry jest wymagana by móc cieszyć się nowościami, a dzięki temu, że sposób rozgrywki niewiele się różni od znanego z poprzednich tytułów, zabawę możemy rozpocząć bez konieczności dłuższego oswajania się ze sterowaniem.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 712 głosów czytelników.

Zoo Tycoon 2: Podwodny świat cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Zoo Tycoon 2: Podwodny świat

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Zoo Tycoon 2: Podwodny świat Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 733 MHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 16MB
  • 900 MB HDD