Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2007, 15:11

Capcom zapewnia, że gra Resident Evil: Umbrella Chronicles zostanie wydana jeszcze w 2007 roku

Ostatnie informacje związane z grą Resident Evil: Umbrella Chronicles – pierwszą odsłoną słynnej serii przygotowywanej tylko i wyłącznie z myślą o konsoli Nintendo Wii – przekazaliśmy Wam ponad pół roku temu. Przez cały ten okres przedstawiciele firmy Capcom nie zabierali w jej sprawie głosu. Zmowa milczenia została przełamana.

Ostatnie informacje związane z grą Resident Evil: Umbrella Chronicles – pierwszą odsłoną słynnej serii przygotowywanej tylko i wyłącznie z myślą o konsoli Nintendo Wii – przekazaliśmy Wam ponad pół roku temu. Przez cały ten okres przedstawiciele firmy Capcom nie zabierali w jej sprawie głosu. Zmowa milczenia została przełamana właśnie dzisiaj.

O tym, że Resident Evil: Umbrella Chronicles w dalszym ciągu znajduje się w zaawansowanej już produkcji poinformowała jedna z osób współtworzących serwis blogowy Wired. Nawiązała ona kontakt z pracownikiem firmy Capcom i dowiedziała się, że Resident Evil: Umbrella Chronicles, gra zapowiedziana w trakcie zeszłorocznych targów E3, trafi do ogólnoświatowej sprzedaży jeszcze w 2007 roku. Z najciekawszych informacji na jej temat warto wymienić fakt, że wcielimy się w niej w postaci znane z wszystkich czterech głównych odsłon serii Resident Evil i odwiedzimy znane już lokacje (m.in. posiadłość z RE, posterunek policji z RE 2, czy też słynną wioskę z RE 4). Więcej informacji na jej temat znajdziecie w Encyklopedii. Waszej uwadze polecamy również szereg wiadomości, które systematycznie zamieszczaliśmy na łamach naszego serwisu.

Na koniec warto odnotować jeszcze jedną informację, do której dotarł autor wiadomości o Resident Evil: Umbrella Chronicles. Mianowicie, w ciągu najbliższym kilku tygodni doczekamy się zapowiedzi kolejnej gry firmy Capcom przeznaczonej dla konsoli Wii.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej