Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2005, 16:32

autor: Ziuziek

Burżuazja: Perła Pustkowi - raport z prac nad polskim cRPG

Na stronie polskiego projektu cRPG zatytułowanego: Burżuazja pojawiło się dziś wiele nowego. Po pierwsze, twórcy projektu – ChickenHead Team, zmienili oficjalną nazwę gry na Burżuazja: Perła Pustkowi. Po drugie, strona projektu przeszła kompletną przebudowę. Zrobiono nową szatę graficzną, dodano nowe działy na stronie oraz pojawiły się nowe artykuły i grafiki. Ponadto twórcy Burżuazji: Perły Pustkowi informują, że dzięki włożonej pracy są już na zaawansowanym etapie projektowania.

Na stronie polskiego projektu cRPG zatytułowanego: Burżuazja pojawiło się dziś wiele nowego. Po pierwsze, twórcy projektu – ChickenHead Team, zmienili oficjalną nazwę gry na Burżuazja: Perła Pustkowi. Po drugie, strona projektu przeszła kompletną przebudowę. Zrobiono nową szatę graficzną, dodano nowe działy na stronie oraz pojawiły się nowe artykuły i grafiki. Ponadto twórcy Burżuazji: Perły Pustkowi informują, że dzięki włożonej pracy są już na zaawansowanym etapie projektowania. Warto wspomnieć, że ze strony głównej można trafić na oficjalne, bardzo bogate forum dyskusyjne.

Oto nowe screeny z Gry:

Burżuazja: Perła Pustkowi - raport z prac nad polskim cRPG - ilustracja #1
Burżuazja: Perła Pustkowi - raport z prac nad polskim cRPG - ilustracja #2

A oto link do nowej galerii: http://www.innyswiat.pl/?sekcja,17,15

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak buszować po stronie i forum oraz życzyć twórcom powodzenia w pracach nad projektem.

Strona Gry: www.burzuazja.innyswiat.pl

Forum: www.burzuj.svx.pl