Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 lutego 2006, 09:28

Blitz Games potwierdza nazwę i logo nowej konsoli firmy Nintendo?

We wczorajszym serwisie informacyjnym opublikowaliśmy wiadomość dotyczącą prac nad nową grą studia Blitz Games, która przeznaczona będzie na konsolę Revolution. Uważni czytelnicy, którzy odwiedzili oficjalną stronę twórców dopiero co zapowiedzianego programu, z pewnością zauważyli na niej nowe logo urządzenia firmy Nintendo.

We wczorajszym serwisie informacyjnym opublikowaliśmy wiadomość dotyczącą prac nad nową grą studia Blitz Games,która przeznaczona będzie na konsolę Revolution. Uważni czytelnicy, którzy odwiedzili oficjalną stronę twórców (zakładka Corporate i opcja Company Info) dopiero co zapowiedzianego programu, z pewnością zauważyli na niej nowe logo urządzenia firmy Nintendo.

Blitz Games potwierdza nazwę i logo nowej konsoli firmy Nintendo? - ilustracja #1

Zaprezentowany powyżej logotyp można było zobaczyć już wcześniej na wewnętrznych materiałach reklamowych firmy, ale dopiero teraz pojawił się on na stronie niezależnego od Nintendo producenta gier video. Biorąc pod uwagę, że jak dotąd Japończycy nie potwierdzili ostatecznie, że ich konsola będzie nosić nazwę Revolution, powyższe logo daje do zrozumienia, że nie zostaną już dokonane w tej kwestii żadne zmiany...