Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2007, 12:56

autor: Metatron

Bizarre Creations pokazuje zimę w Project Gotham Racing 4

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przygotowywana na X360, planowana na jesień bieżącego roku kolejna odsłona Project Gotham Racing, popularnej serii tworzonych przez Bizarre Creations wyścigów arcade odznaczać się będzie niezwykle realistycznie oddanymi warunkami pogodowymi.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przygotowywana na X360, planowana na jesień bieżącego roku kolejna odsłona Project Gotham Racing, popularnej serii tworzonych przez Bizarre Creations wyścigów arcade odznaczać się będzie niezwykle realistycznie oddanymi warunkami pogodowymi. W pierwszym filmiku z gry mogliśmy podziwiać deszcz. Obecnie, dzięki nowemu trailerowi, mamy okazję zobaczyć, jak będą wyglądały inne warunki – zasypany śniegiem tor niemieckiego Nurburgring.

Według informacji udzielonych serwisowi IGN przez Bena Warda z Bizarre Creations, deszcz i śnieg to nie wszystko, przyjdzie nam bowiem ścigać się na oblodzonej powierzchni, we mgle, podczas lekkiego deszczu, ulewy, a także w chwilę po zakończeniu opadów. Nie lada wyzwaniem będzie jazda w trakcie burzy z piorunami, kiedy ściana deszczu będzie skutecznie zasłaniać nam widoczność.

Bizarre Creations pokazuje zimę w Project Gotham Racing 4 - ilustracja #1

Zdradzono również kilka modeli samochodów spośród tych, które znajdą się w grze:

  • '62 Ferrari 250 GTO
  • '67 Toyota 2000GT
  • '78 Lamborghini Countach LP400
  • '98 Subaru Impreza 22B STi
  • '04 BMW M5
  • '07 Ruf RGT 997
  • '07 Lotus GT3RR

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Strangera.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Project Gotham Racing 4

Project Gotham Racing 4