Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2008, 07:08

Bioshock na PlayStation 3 potwierdzony

To, co jeszcze niedawno wydawało się być jedynie zwykłą mrzonką i niepotwierdzonymi spekulacjami stało się faktem. Bioshock zmierza na PlayStation 3.

To, co jeszcze niedawno wydawało się być jedynie zwykłą mrzonką i niepotwierdzonymi spekulacjami stało się faktem. Bioshock zmierza na PlayStation 3.

Co prawda nie znamy jeszcze żadnych konkretów, niemniej jednak pierwsze szczegóły na ten temat ujawni mający się ukazać w sklepach 5 czerwca nowy numer brytyjskiego magazynu PSM3. Ale nie tylko. Potwierdzenie tej informacji przyszło także zza Wielkiej Wody, a konkretnie z serwisu 1UP, który ujawnił, że obszerny materiał na temat Bioshocka w wersji na PlayStation 3 pojawi się również w lipcowym numerze Electronic Gaming Monthly, który właśnie powinien trafić do subskrybentów, a w sklepach dostępny będzie od 3 czerwca. Na dowód prawdziwości tych słów zaprezentowano nawet miniaturową wersję okładki, którą możecie obejrzeć poniżej. W jej prawym górnym roku znajduje się stosowny obrazek zapowiadający artykuł na ten temat.

Bioshock na PlayStation 3 potwierdzony - ilustracja #1

Jak donosi jednocześnie serwis Shacknews, za serię odpowiedzialny jest były współtwórca gry Thief: Deadly Shadows, Jordan Thomas, który zastąpił na tym stanowisku Kena Levine. Najprawdopodobniej wersja Bioshock na PlayStation 3 otrzyma także pewne poprawki w sferze graficznej. Póki co, data premiery pozostaje nieznana, choć krążące po Internecie plotki sugerują, że może to być tegoroczny sezon świąteczny.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BioShock

BioShock