Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2023, 10:15

autor: Janusz "Data" Kopacz

Cenega wyda w Polsce grę RPG akcji Atlas Fallen

Cenega dołączyła do swojego planu wydawniczego grę RPG akcji Atlas Fallen. Tytuł będzie dostępny od 16 maja na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Źródło fot. Deck13 Interactive.
i

Firma Cenega, oficjalny dystrybutor gier grupy Focus Entertainment w Polsce, ogłosiła dodanie RPG-a akcji Atlas Fallen do swojego planu wydawniczego. Gra będzie dostępna od 16 maja w wersjach na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X z polskimi i angielskimi napisami (na konsolach również w formacie pudełkowym).

W ramach uruchomionej już przedsprzedaży najnowszej produkcji niemieckiego studia Deck13 Interactive gracze mogą zdobyć pakiet The Ruin Rising Pack, zawierający nowy pancerz, skórki rękawicy, unikalne kamienie esencji oraz wskaźnik drugiego gracza. Jeśli chodzi o ceny, to przedstawiliśmy je szerzej w poprzedniej wiadomości poświęconej Atlas Fallen. Chcielibyśmy jedynie przypomnieć, że wersję pecetową można dorwać na Steamie po znacznie niższej cenie od wydań konsolowych – różnica sięga 80 zł.

Atlas Fallen zaoferuje rozległy, pustynny świat, który będziemy oglądać z perspektywy TPP. Wcielając się w walecznych bohaterów, podejmiemy próbę odkrycia tajemnic przeszłości. Jednocześnie staniemy w szranki z potężnymi potworami. Walki będą prowadzone z użyciem zmiennokształtnych broni, co ma im nadać nieprzewidywalności i odpowiedniej dynamiki.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Atlas Fallen

Janusz Kopacz

Janusz Kopacz

Oddany fan gier z niewielkim doświadczeniem, ale posiadający wielkie ambicje i chęć rozwijania swoich umiejętności. Studia dziennikarskie pozwoliły mu zdobyć solidne podstawy w zakresie pisania i komunikacji, co dodaje mu pewności siebie w dążeniu do osiągnięcia sukcesu w branży gier. Jego pasja i zaangażowanie sprawiają, że jest skupiony i zdeterminowany, aby stać się ekspertem w swoim zawodzie. Z jednej strony jest ambitny i pełen energii, a z drugiej bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy, co pozwala mu na ciągły rozwój i udoskonalanie swoich umiejętności.

więcej